да се извиня на всички мами и безсценни съкровища и да помоля за една услуга

  • 1 334
  • 8
здравейте красавици! искам от дъното на душата си да ви се извиня че ви обърках в началото за бебчето ми,апък и след това уш писах зада уточня какво е станало всъщност и защо съм писала  но пак съм допускала грешки в писането норазбрах като прочетох какво съм изпратила-ПРОСТЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ?Итак да си дойда на думата моля ви да ми препоръчате изпитани не много скъпи и ефикасни противозачатъчни защото потръпвам от мисълта че мога да забременея и да се случи същото както с ВИКИ моляви ако някоя от вас едоволна иползва не6то ефикасно да ми пише-pliiiiiiiiis
Виж целия пост
# 1
Противозачатъчните не може да се пият ей-така препоръчани от позната. Едни хапчета са подходящи за мен, други за теб. Предлагам ти да отидеш на гинеколог и да се консултираш с него. Той най-добре ще прецени кое е най-подходящото хапче за теб.
То е свързано с много фактори:
- на колко годин си
- дали си пушачка
- кръвно налягане
- гинекологични заболявания
и много, много други.
Така че не рискувай, а се консултирай!
Виж целия пост
# 2
Аз лично вземам Логест и съм много доволна поне при мен няма странични ефекти.  В самата опаковка има листовка в която е описано всичко включително и как се приемат. Peace
Виж целия пост
# 3
Ползвай презерватив-най безобиден и сигурен начин за предпазване. Peace
Виж целия пост
# 4
никакъв секс - най сигурният начин да не се забременее  Grinning - щегичка

сега сериозно:
преди да забременея пиех логест. спрях го три месеца преде да забременея и в първият месец в който реших че е време да почне бебеправенето успяхме
бях мнго доволна и не съм имала никакви странични ефекти, които са изпасани и по форумите  и на листовката. но все пак е индивидуално явно.
сетих се да ти кажа, че започнах да ги пия по препоръка наприятелка и не съм ходила на лекар за да се консултирам.
освен това си мисля че нищо не ти пречи да смениш няколко вида хапчета докато намериш твоите.
успех
Виж целия пост
# 5
Хей,я по-бодро!Какво си се заизвинявала!?
Не се притеснявай.И аз четох твоите постинги и отговорите,които получи-хора всякакви.На едни им е приятно да четат само добре написани неща,а за   други-не е толкова важно.
Ще се справиш.Трябва ти повече практика! Laughing Laughing
А за хапчетата-аз пиех Марвелон и бях доволна,т.е. не забременявах докато го пиех.Но не се чувствах много добре.
Ако искаш пробвай с другото,за което са ти писали момичетата преди мен.
С обич Теди Laughing
Виж целия пост
# 6
Започнах с Марвелон, след това минах Антеовин и Цилеста.
Марвелона ми действаше зле, цикъл цял месец. Спрях го.
От Антеовина бях на-доволна. Спряха го от внос.
Започнах да пия Цилеста. Оплаквания никакви, сами че качих някое и друго килце, в областа на таза, дупето, краката.
Виж целия пост
# 7
Аз пия ЯСМИН, много ниска хрмонална дозировка и затова трябва много стриктно да се спазва времето на приема. Пия го от една година и засега нямам никакви странични ефекти. Drob4o, един съвет от мен ние можем да ти препоръчаме контрацептивни таблетки, но техният прием, особено след раждане, задължително се започва след направена цитонамазка.
Виж целия пост
# 8
Аз Регевидон Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия