Ананас на 11 м бебе

  • 5 035
  • 13
Здравейте, предварително се извинявам ако тази тема е дискутирана но не мога да използвам търсачката. Искам да ви попитам мога ли да дам на близо 11 месечното ми дете ананас и в какъв вид, на сокче, суров плод или пюре?
Виж целия пост
# 1
аз давах от този, който е в кутия; не го одобри особено; по-нататък пак ще пробвам
Виж целия пост
# 2
Аз дадох за първи път след годинката, а като сок на 11 месеца
Виж целия пост
# 3
Ами ако много ти е мерак - дай му малко.Ако не чак толкова - изчакай да мине годинката.Аз след годинка ще започна,нали се води алерген.
Виж целия пост
# 4
Аз давах преди 3 дена сок - мултивитамин, вътре има от вси4ки плодове(вкл. и ананас).
Виж целия пост
# 5
В някои от соковете на Хип има ананас и моят син точно тях най ги харесва . Давала съм му и от пюретата на Семпер - има едно с екзотични плодове и с ананас - също добре го прие. Суров плод или консирвиран мисля , че не е редно .
Виж целия пост
# 6
Давала съм му под формата на пюре,но не само от ананас
В някои от сокчетата също имаше ананас.
Дани беше под 1 годинка.
Виж целия пост
# 7
Аз съм давала сок мултивитамин на хип. В него има и ананас.
За консерва или суров мисля, че е още рано.
Виж целия пост
# 8
Ананас от кутия дадох преди 2 седмици, 1-2 резена.
Виж целия пост
# 9
Мисля,че 11месечно бебе вече може да яде всичко,но аз лично не съм давала! Wink
Виж целия пост
# 10
Мисля,че 11месечно бебе вече може да яде всичко...
Чак пък вси4ко...Малко е лекомислено.
Виж целия пост
# 11
Аз съм му давала само като сок,ам след годинка,но няма проблеми да и консерва мисля. Peace
Виж целия пост
# 12
Преди годинка му давах на сок и пюре. Сега вече си яде и парченца.
Виж целия пост
# 13
Аз съм му давала ананас само в пюре на хип и то му е любимо, затова мислех да му дам, но след като прочетох мненията ви размислих. Може би ако му го направя на пюре, че сокчетата не му понасят добре, но незнам как да го приготвя. Ако някои знае моля да ми даде рецепта!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия