"Спиране на лактацията"

  • 353
  • 3
Споко!Извинете всички!Моля,Бу да изтрие темата.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Всяка майка има право над собственото си тяло, а също и различни причини, поради които взема решенията си и с които не сме запознати. Каквото и да си мислим ние, си го мислим от собствената си камбанария - никой не е длъжен да споделя нашите виждания и усещане за кърменето (макар че би било чудесно всички да са убедени в ползата и да се наслаждават като нас). От обезумяване и осъждане нищо добро не идва - само скандали, заради които се затвърждава убеждението, че тук сме някаква секта. Най-доброто, което можем да правим, е да опитваме да образоваме (по възможност ненатрапчиво) колебаещите се и незапознатите, да подкрепяме тези, които имат желание и да оказваме според силите си помощ за колкото кърмене майката прецени, че отговаря на нагласата и желанието й - така виждам аз нещата.
Виж целия пост
# 2
hedra именно  Peace
а ти  калинка се радвай че имаш акъл и го полzвай не само като кърмиш
Виж целия пост
# 3
Това дали една майка ще кърми или не си е лично неин избор. Не сме ние хората, които имат право да я осъждат. Аз съм решила, че кърменето е най- доброто което мога да дам на мойто съкровище, някой друг е решил нещо друго, но в крайна сметка всяка майка е най- добра за детето си и никой няма право да я съди за избора и Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия