Моля ви за информация

  • 3 166
  • 15
Момичета, моля ви за помощ!!! Бременна съм 25 г.с., бебето ми трябва да бъде прегледано на 3D за да бъде окончателно отхвърлена поставената му диагноза. В моя град няма 3D и затова лекарите ми предложиха да отида до София. Дадоха ми телефоните на д - р Мазнейкова, д - р Виолета Димитрова, д - р Матков. Кой от тези доктори бихте ми препоръчали? Каква е цената на един преглед и точния адрес на Майчин дом?
Виж целия пост
# 1
Макар да има доста противоречиви мнения за Мазнейкова,аз 2 пъти ходих при нея и съм много доволна.Взема 70лева.От форума разбрах че в МЦ Фемина има много добри специалисти,които притова вземат около 50лева.Сигурна съм че много мами ще ти пишат .Майчин дом е на улица Здраве,малко след НДК,всеки ще те упъти.Стискам палци всичко да е наред.
Виж целия пост
# 2
Maйчин дом се намира на ул. Здраве 2. Не знам кого мога да препоръчам, познавам само Мазнейкова  newsm78 Нека мами, които са се преглеждали при останалите, да кажат!
Виж целия пост
# 3
И аз съм ходила при д-р Мазнейкова  и съм много доволна,а другите майки са ти написали адреса ,стискам палци всичко  да е наред.
Виж целия пост
# 4
Д-р Мазнейкова е известна като един от най-добрите лекари в тази област. Grinning
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви момичета за информацията, която ми дадохте!!!
Виж целия пост
# 6
Аз ходих при д-р Румен Димитров във "Фемина " , тогава струваше 40 лв. Много съм доволна , обясни ми много неща и ми даде снимки . От опит знам , че много прехвалените лекари ... не винаги заслужават да е така !
Виж целия пост
# 7
иди при доц.Томова. Такива сериозни неща е редно да се гледат от педиатър специалист, а не от акушер-генеколог. Това не е какъв е полът и как изглежда личицето.
За тези неща- Мазнейкова, Димитрова и пр. според мен не са точният избор.
Виж целия пост
# 8
Извинявай,но кой педиатър е по добър във феталната морфология от тези специалисти,които това правят от години по цял ден?!
Виж целия пост
# 9
Аз ходих на фетална морфология при д-р Димитрова във Фемина. Тя работи и в МД. Много е добра и ти я препоръчвам! Прегледа струваше миналата година 40 лева, сега незнам. Това са координатите и във Фемина:
София, ул. Дунав 47,
тел. за записване: 983 30 20
Виж целия пост
# 10
бебето ми трябва да бъде прегледано на 3D за да бъде окончателно отхвърлена поставената му диагноза

Кажи каква е предварителната диагноза, за да мога да ти кажа къде точно да ходиш, защото за различните диагнози си има лекар, който знае какво точно да гледа.
Виж целия пост
# 11
Извинявай,но кой педиатър е по добър във феталната морфология от тези специалисти,които това правят от години по цял ден?!
доц.Томова- точно ТЯ прави това години наред по цял ден  Wink.
Гинеколозите ги интересуват други неща, фини детайли и подробности в морфологията на плода им убягват. Те се грижат за нормалното протичане на бременността и раждането, т.е. главно за здравето на майката.
Въпрос на избор, просто става дума за различна специалност.
Виж целия пост
# 12
Остановиха, че стомахчетата в мозъчето на бебето са увеличени. Това са размерите BPD 61,OFD 76, HC 220, HP 17,5, TCD 27 mm, CM 8,2 mm. Тези размери са в 24 г.с. и 5 дни. Всички останали размери на бебето са нормални. Гинекологът ми изписа Standacilin 500 mg на 6 часа по 1 таблетка и ми предложи да ме прегледат на 3D.
Виж целия пост
# 13
Аз съм ходила при Мазнейкова и съм доволна.
Стискам палци всичко да е наред!!!
Виж целия пост
# 14
Извинявай,но кой педиатър е по добър във феталната морфология от тези специалисти,които това правят от години по цял ден?!
доц.Томова- точно ТЯ прави това години наред по цял ден  Wink.
Гинеколозите ги интересуват други неща, фини детайли и подробности в морфологията на плода им убягват. Те се грижат за нормалното протичане на бременността и раждането, т.е. главно за здравето на майката.
Въпрос на избор, просто става дума за различна специалност.
Именно! Когато д-р Виолета Димитрова (тя наистина е много добра в проследяването на бременност) ме гледа при първата ми бременност, ми препоръча да отида при доц. Томова (и нея да похваля- страхотна е!).
А Майчин дом е след моргата на Медицинска академия (защо по дяволите има морга до родилния дом?!)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия