какво помага при мазна коса...

  • 6 885
  • 50
нещо много ми се смота косата след раждането- една такава по-мазна ми стана, пък и някакъв косопад такъв ми се появи... Cry
лоша работа- кажете някоя хитрина- хубав шампоан, маска нещо.. де да знам
Виж целия пост
# 1
Чувала съм,че хумата доста помага при мазна и изтощена коса.
 Тук има доста маски:

http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=18
Виж целия пост
# 2
Стимулант за коса на Икаров или бадемово масло пак на същата фирма  Peace
Мажеш корените на косата около час преди да я измиеш. Можеш да ползваш горните месле и като добавка към други маски.
Виж целия пост
# 3
Изпробвах какви ли не скъпи шампоани  , но  Naughty
Много ми помогна Пантен за тънка коса  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Някой да знае от къде мога да се снабдя с газ от тази, която става за маски за коса?
Виж целия пост
# 5
по- често миене- нищо друго  Cry
Виж целия пост
# 6
Преди няколко дни и аз питах почти същото.
При мен основния проблем беше, че ми евреме за смяна на балсама, но едва форумка написа, че може да се мия със сода бикарбонат. Слагаш сода в шепичка, слагаш шампоан, разбъркваш и мажеш косата....амиии, има страшен ефект, поне при мен, косата ми вече не се омазнява толкова бързо  Grinning
Виж целия пост
# 7
Стимулант за коса на Икаров или бадемово масло пак на същата фирма  Peace
Мажеш корените на косата около час преди да я измиеш. Можеш да ползваш горните месле и като добавка към други маски.
Да.Хумата също ми помага Peace
Виж целия пост
# 8
маските с хума помагат,но забелязах че косата после пък съвсем мн се изсушава и става като слама
Виж целия пост
# 9
Преди няколко дни и аз питах почти същото.
При мен основния проблем беше, че ми евреме за смяна на балсама, но едва форумка написа, че може да се мия със сода бикарбонат. Слагаш сода в шепичка, слагаш шампоан, разбъркваш и мажеш косата....амиии, има страшен ефект, поне при мен, косата ми вече не се омазнява толкова бързо  Grinning

Ще го пробвам това. Все пак балсам или маска слагаш ли след шампоана?
Виж целия пост
# 10
Балсам, както обикновено  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Има уникални ампули срещу косопад. По 10-12 кинта май беше една, но още на 2-рата ампула косата спира да пада. Страхотни са, но в момента не съм си в къщи и не мога да ти напиша как се казват. Ако проявяваш интерес, вечерта ще пиша!
Виж целия пост
# 12
A колко сода се слага в шампоана, защото цяла шепа ми се вижда много? Може би лъжичка - чаена, супена  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
A колко сода се слага в шампоана, защото цяла шепа ми се вижда много? Може би лъжичка - чаена, супена  Rolling Eyes

Аз на око слагам, но е около една чаена лъжичка  Peace
Виж целия пост
# 14
Миналата седмица бях на фризьор и попитах какво да ползвам, че вече ми писна да търся с какво да си измия косата, която хем е с тънък косъм, хем лесно се омазнява. Напоследък, явно от някой некачествен шампоан и с пърхот съм се сдобила Sad . Фризьорът ми каза, че има същият проблем, но сега е доволен от детския шампоан на Нивеа. Странно, но факт, защото от другите им шампоани съм адски недоволна. Мисля да пробвам, все пак един фризьор няма да ползва нещо, с което да си съсипе косата(макар че има примери за обратното). Това Пантен, Глис Кюр, Шаума и от сорта не бих си купила вече...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия