1000 лева при раждане на дете .

  • 2 439
  • 50
Майчета,  преди минути пих кафе с комшииката и тя ми каза, че чула по радиото, че за раждане на второ и трето дете в България ще се дава парична помощ от 1000 лева. Аз лично не знам. Ако някой има такава информация да сподели. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Не вярвам
Виж целия пост
# 2
Малко ми звучи като:

Една жена чула, как друга казала на приятелката си, че съседката, дето пила кафе с братовчеда на комшията била гледала по едно предаване на една телевизия, че ще раздават пари:)))

Би било чудесно, но не ми се вярва да стане реалност.....
Съседката ти да не е слушала за общ. Приморско?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85194.0
Виж целия пост
# 3
Ако е вярно,ще умра от яд,че родих номер 2 толкова скоро  Rolling EyesМайтап де  Mr. GreenНе съм чула нищо по въпроса  newsm78
Виж целия пост
# 4
Щом гугъла не ми изплю нищо, значи едва ли е вярно  Naughty
Виж целия пост
# 5
Еййй, до преди малко 2000 раздаваха, сега 1000. Последно? Май ще си останат 200  smile3521
Виж целия пост
# 6
И аз не съм чула такова нещо. Дано пък най-после решат нещо за стимулиране на раждаемостта Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ако е вярно, ще го чуем в новините, това си е новина.
Виж целия пост
# 8
Няма такова нещо. Дори и като проект.
В община Приморско дават при раждане 2000лв. Мисля, че поредността на детето беше без значение.
Виж целия пост
# 9
Хубаво звучи,но не мисля,че ще стане.
Виж целия пост
# 10
Прекалено хубаво е, за да е истина
Виж целия пост
# 11
И аз днес чух че за второ дете ще дават по 1000 лв, но пак само в някаква община. Не запомних коя точно.
Виж целия пост
# 12
Звучи смешно, също като поредната глупост която гледах на скоро по Бтв. Имали нов проект, за който майчинството през 2007 щяло на бъде 420лв smile3532 smile3532 smile3532По - голяма глупост от това не съм чувала.
Виж целия пост
# 13
Говорело се за 2007 година. Но може и само да е предложение. newsm78
Виж целия пост
# 14
Аз въобще не вярвам на такива слухове.Не звучи реално,от 200 на 1000 NaughtyИначе като идея е супер,ама едва ли ще ни огрее
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия