Спомена ли някой думичката среща? ;)

  • 6 159
  • 136
Мисля, че Иги някъде спомена, че е време да си определим новата ни среща и ето ме и мен...като добър организатор и много лош и несериозен изпълнител Wink
Имам следната идейка...да си направим срещичката на 15 април, ден събота, пак обедно време...практиката показва, че тогава май е удобно...но викам този път да се организираме на картофки и биричка а Wink
Виж целия пост
# 1
15 април ми се струва твърде далеч.....може и по-скоро Wink например на 8-ми  newsm78
Виж целия пост
# 2
Еййй най-сетне някой който да отговори Wink
Точно бях решила, че само на мен ми се ходи на среща Simple Smile
Ако питаш мен, Силве,...и осми не е никак зле...ок
дай да го определим като начало
08.04.2006 от 13.00 часа...но къде?
Виж целия пост
# 3
Ако имам възможност бих дошла с голямо удоволствие.Да видим как ще наредим ангажиментите!   newsm78
Виж целия пост
# 4
А какво ще кажете този път да е среща с децата някъде, ако е хубаво времето, защо не и навън?
Виж целия пост
# 5
Аз също си мислех за навън, но не знам какво ще е времето и затова и не го записах...а за децата..ако ще взимаме и тях часът май ще е по-добре да е друг, че по това време е редно те да спинкат...а и не беше ли идеята на тия срещи да се откъснем малко от ежедневието...всъщност...защо да не направим една среща с цецата, за да ги запознаем най-после и една на мамите? Wink
Виж целия пост
# 6
Бих се радвала на една среща - този път с децата.  Датата за мен няма значение - важно е настроението.
Виж целия пост
# 7
И на мен ми се идва, когато и да е, срещите с вас са ми много приятни  Grinning
Виж целия пост
# 8
значи, зад Румънското посолство има един детски център - Пинокио - има и двор и вътре може да се седи...в зависимост от времето...за среща с децата е подходящ...малко идва далечко за повечето мами, може би newsm78
Виж целия пост
# 9
значи, зад Румънското посолство има един детски център - Пинокио - има и двор и вътре може да се седи...в зависимост от времето...за среща с децата е подходящ...малко идва далечко за повечето мами, може би newsm78

....на мен ми е много близо Mr. Green
Виж целия пост
# 10
значи, зад Румънското посолство има един детски център - Пинокио - има и двор и вътре може да се седи...в зависимост от времето...за среща с децата е подходящ...малко идва далечко за повечето мами, може би newsm78

....на мен ми е много близо Mr. Green

и на мен  Grinning
Виж целия пост
# 11
Не ми е неудобно!
Виж целия пост
# 12
Ох че готиноооооооооооо! От кога чакам такава тема, знам това за което говорите, мисля че ходихме един път там на рожден ден, наистина няма да тичаме само след децата, оградено е! Ако решите там нека да бъде! Аз съм всчико ЗА!
Виж целия пост
# 13
На нас ни е далечко, но пък имаме маршрутка, която минава точно покрай Румънското посолство, а Яни е свикнал да пътува, така че сме на линия  Grinning Дано само клубът се намира лесно, че съм много зле с ориентацията  Embarassed
Виж целия пост
# 14
Мисла и аз да се разпиша този път,независимо кога и къде е   Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия