Искате ли да изневерите на своята половинка?

  • 10 948
  • 169
Мъжа ми е доста ревнив,толкова,че понякога ме хваща яд и си казвам:Дразни ме,дразни ме някой ден такива рога ще ти сложа,че няма да можеш да влезеш през вратата.Обаче бързо ми минава.Много го обичам.При вас как е?
Виж целия пост
# 1
Не си представям как умишлено ще искам да изневеря на съпругата си... Пък и какво е това изневяра...
Виж целия пост
# 2
Абе за сега не ми се иска Heart Eyes.
Виж целия пост
# 3
Може би съм се повредила, но от другите мъже ме е гнус. Не мога да си представя да си легна с някой друг освен с моят мъж.Или просто съм една задоволена жена. Както се казва в приказката - пчелата не бяга от меда.
Виж целия пост
# 4
Ако исках да изневерявам нямаше да се омъжа
Виж целия пост
# 5
Нямам такива мераци....все още  Naughty
Виж целия пост
# 6
Може би съм се повредила, но от другите мъже ме е гнус. Не мога да си представя да си легна с някой друг освен с моят мъж.Или просто съм една задоволена жена. Както се казва в приказката - пчелата не бяга от меда.
smile3501
Виж целия пост
# 7
Тц, въоПще ни мъ влИче Naughty
Но понякога в леглото му казвам "Оооо, Брад smile3544"В отговор получавам "Дааа, Анджи, страшна си Heart Eyes"
Човек като има фантазия, не му трябват изневери!
 newsm62
Виж целия пост
# 8
Абе за сега не ми се иска Heart Eyes.
И аз така
Виж целия пост
# 9


 Това не е спорт!  Не се и прави умишлено! Пък ако го направиш поради тези причини/за мен са неоснователни и недорасли/ след това няма да се чувстваш добре и удовлетворена ... ама никак   bouquet
Виж целия пост
# 10
А замисляла ли си се какво ще постигнеш ако го направиш? Каква е целта ти? Такива закани за мен са меко казано "тъпи" Confused
Виж целия пост
# 11
Все още не. Naughty
Не мисля, че това, че ревнив те подтиква да му изневеряваш  Thinking
Виж целия пост
# 12
Може би съм се повредила, но от другите мъже ме е гнус. Не мога да си представя да си легна с някой друг освен с моят мъж.Или просто съм една задоволена жена. Както се казва в приказката - пчелата не бяга от меда.
Точно това си помислих,когато прочетох темата.За сега не мога да си представя друг живот с друг мъж.Дали не съм нещо мръднала? newsm12
Виж целия пост
# 13
Нямам и не съм имала такива намерения  Grinning
Виж целия пост
# 14
Някой път като ме ядосва и ми минава през ума- "къде те срещнах пък тебе" , но иначе да му изневеря- не не бих искала, защото и обратния вариант не ми харесва изобщо!  Party Пък и моят мъж не е от ревнивците! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия