перманентен грим на вежди?

  • 9 846
  • 20
момичета, моля ви, ако някоя си е слагала грим на веждите да ми пише кое е най-доброто козметично студио в София и доволни ли сте от процедурата?
от тинейджърска възраст още си окепазих веждите и сега без молив хич не ми е добре, та се замислям вече за вариант да ми треснат един перманентен молив, че всеки ден това упражнение взе да ми писва Mr. Green
моля ви, ако знаете нещо, пишете отзиви?
Виж целия пост
# 1
Аз не съм си правила,но съм чела добри отзиви за "Дима стил".
Виж целия пост
# 2
Аз се интересувам от перманентен грим за устни?!
По-конкретно един и същи цвят ли се използва или има възможност за избор (защото фактически става дума за леко очертаване в даден цвят или нюанс), боли ли поставянето, защото и това съм го чувала, колко време трае процедуарата и колко време трае самият грим и какви пари струва горе долу?!
И аз съм чувала добри отзиви за Дима Стил, и си мисля, че ако ще си правя нещо - то то ще е там! Peace
Виж целия пост
# 3
Аз се интересувам от перманентен грим за устни?!
По-конкретно един и същи цвят ли се използва или има възможност за избор (защото фактически става дума за леко очертаване в даден цвят или нюанс), боли ли поставянето, защото и това съм го чувала, колко време трае процедуарата и колко време трае самият грим и какви пари струва горе долу?!
И аз съм чувала добри отзиви за Дима Стил, и си мисля, че ако ще си правя нещо - то то ще е там! Peace
Luminosa,виж в тези теми.Мисля,че ще намериш отговор на въпросите ти:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=60989.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=37973.0
Виж целия пост
# 4
хайде момичета, никой ли не си е "татуирал" веждите? Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Мерси много, отговорих си на въпросите! Peace Hug
Виж целия пост
# 6
Май няма момичета правили си вежди. Моите почти не се виждат и всяка сутрин си рисувам. Искам да си ги направя с перманентен грим, но като че ли малко ме е страх. Ами ако не ми харесат, ако ме направят като паляк. Какво ще правя? Все пак дайте инфо в кое студио в Бургас да отида.
Виж целия пост
# 7
Момичета, а на Виолета Здравкова във Вип Брадъра веждите й с перманентен грим ли са???
Щото като я гледам няма косъмчета а само очертание?
Виж целия пост
# 8
не бях се сещала за този вариант сигурно е голямо одобство  newsm78
Виж целия пост
# 9
Една приятелка ходи за веждите.Каза, че много боли и не е доволна. Веждите и са различни- едната е по-дебела от другата.А и след известно време трябва пак да отиде и много пари даде-около 80$.
Виж целия пост
# 10
Момичета, а на Виолета Здравкова във Вип Брадъра веждите й с перманентен грим ли са???
Щото като я гледам няма косъмчета а само очертание?
Да , на мен ми харесва как  стои.
Виж целия пост
# 11
Да , добре стои Simple Smile
Но къде са косъмчетата, изцяло ли са оскубани?
Виж целия пост
# 12
И аз се чудех за веждите на Виолета...

Както и за моите, защото искам да си ги направя с перманентен грим, но много ме е страх. Болката все ще я преживея, но ако след това не ми харесат- какво става?
Виж целия пост
# 13
Виолета почти няма там косъмчета - просто си е "плешива" там Rolling Eyes
Прави си перманентен грим на веждите от около 5-6 години, но не съм сигурна в кой салон.
Виж целия пост
# 14
Една сервитьорка в кварталното кафе, мисля че е с перманентен грим на веждите. В началото си мислих, че ги рисува с молив, но двете вежди са си 1:1. Интересното е, че не се вижда да има косъмчета въобще, веждата е като обръсната.
Не ми харесва, личи си от километри.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия