Кое е по-добро според вас?

  • 1 147
  • 15
Чета тука темичките за отслабването и вече се колебая между два продукта, а именно Златно чудо 14 или Био актив хром и влакно??????   и трябва ли да newsm39??? За да има ефект от което и да е? Защото мен си ме мързи, а и нямам време!!!
HELP ME!!!!
Виж целия пост
# 1
За всичко трябва newsm39, ако искаш да ти се стегне тялото
Виж целия пост
# 2
В съчетание с диета и спорт, което и да избереш, ще помогне Wink
Виж целия пост
# 3
Нито едното  Naughty
Виж целия пост
# 4
Аз бих ти препоръчала само третото: newsm39

Не разбирам защо човек, който има физическата възможност да спортува, предпочита да се заседява и да пие някакви боклуци със съмнителен произход и с Бог знае какво пагубно влияние върху организма. Rolling Eyes Моето мнение е да не се измъчва тялото с глад, ама карай... Хем спорта го моделира и го прави много по-привлекателно...
Виж целия пост
# 5
Аз пия хром и влакно,но те са ми просто като помощно средство да озаптя глада си ,както и неистовото желание да ям сладко.Но спорта ми е основното средство да постигане на добра форма Peace
Виж целия пост
# 6
НЯМА НИЩО ПО-ДОБРО ОТ СПОРТА ЗА СВАЛЯНЕТО НА ИЗЛИШНИ КИЛОГРАМИ!
Виж целия пост
# 7
Аз бих ти препоръчала само третото: newsm39

Не разбирам защо човек, който има физическата възможност да спортува, предпочита да се заседява и да пие някакви боклуци със съмнителен произход и с Бог знае какво пагубно влияние върху организма. Rolling Eyes Моето мнение е да не се измъчва тялото с глад, ама карай... Хем спорта го моделира и го прави много по-привлекателно...
                                                                                                                                                        newsm10
Виж целия пост
# 8
Ще се възползвам от темата да попитам:
Колело - колело, ОК, взех си такова вкъщи...за велоергометър говоря, но ...питам аз....няма ли от това каране да направя яко мускули вместо да сваля? newsm78 Не, че имам доста за сваляне - 3-4кг са, и все пак не ми се иска да правя маса и да задържам килограми Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
 strelche, ако караш на степен 0 или 1 мускули няма да направиш, но ако караш на степени над 3 сигурно Sunglasses
Виж целия пост
# 10
strelche, ако караш на степен 0 или 1 мускули няма да направиш, но ако караш на степени над 3 сигурно Sunglasses

Нулева степен  Shocked, нямам такава Crazy
Аз карам на 3-та (разгрявка), 4-та (през повечето време) и завършвам на 5-та ooooh!....от 8 възможни
Виж целия пост
# 11
Аз мисля, че от колетото няма да свалиш много кг, освен ако не си и на някаква диета. Една позната мина през това но направи само стегнато тяло. Сега е доста слабичка благодарение на Златното чудо
Виж целия пост
# 12
Аз твърдо бих те посъветвала да си вземеш хром и влакна . Аз ги пия вече втора седмица. От тях загубих всякакъв апит и без проблем не ям /нямям предвид нищо, просто се ограничавам много, но пък не ми коства нищо Laughing/. Видимо съм отслабнола много, а кантара показва - 4кг! Искам да доуточня, че не спортувам!
Виж целия пост
# 13
Мерси Хриси! Аз нямам време за спорт.......ходя доста пеша, но това ми помага само да не продължавам да трупам! Не мога да си представя да се върна скапана от работа и да ходя да тичам......толкова съм изморена, че само гледам как да се добера до леглото! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
От вчера реших и аз да си взема Златно чудо №14. Пия го, засега незнам как ще ми подейства, дали ще сваля килограми. Надявам се да е така...
Колкото до спорта  - реших първо да пробвам с уредите във фитнес залата. Имах време, имах и желание. Но килограмите ми доста ми тежат и си се преуморявах там... Вместо да си изляза ободрена, излизах изцедена. А не съм се застоявала доста там. Всъщност започнах с половин час по около 10 минути на уред. После леко увеличих минутите, но си се уморявах... Така че смятам първо да сваля около 10 кг. с това Златно чудо, а после да продължа с фитнеса...
Иначе и аз съм ЗА физическото натоварване, но когато не ти тежат сланинки...


Стрелче, със сигурност няма да развиеш супер мускули от колелото... Не и докато не започнеш да взимаш специални добавки за мускулна маса, а ти едва ли ще го направиш! Така че си карай спокойно колелото и не му мисли...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия