Подарък за новородено ?????

  • 4 103
  • 42
Вчера на едни приятели им се роди бебе, та тия дни ще идем да видим бебето и майка му в болницата, но нямам идея какво да занеса като подарък, можете ли да помогнете с идеи какво е удачно?
Виж целия пост
# 1
Всичко за бебе е удачно - дрешка,памперси,биберони,хубав албум за снимки,албум-дневник за бебето.
Виж целия пост
# 2
Почти никой не се сеща да подарява долни бодита Simple Smile
освен това - бейбипорт, играчки - като за начало висящи и дрънкащи.
А под възглавничката му - паричка  Wink
Виж целия пост
# 3
Може примерно и кенгуро
Виж целия пост
# 4
Може и гърне - едва ли от сега са купили, а и повечето насят дрешки, та за този аксесоар се сещат доста по-нататък.
Виж целия пост
# 5
Въртяща играчка за над кошарата,комплект за количка-дюшече,юрганче и възглавничка.
Виж целия пост
# 6
Аз бих се зарадвала да ми подарят албум-дневник. Praynig
като този:
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1610.htm  Peace
Виж целия пост
# 7
А защо не попиташ майката от какво има нужда?? Аз бих се зарадвала, ако моите приятели и роднини се посъветват с мен - хем на тях ще им е по-лесно, хем и аз ще зная от кого какво да очаквам. А и дублажи няма да се получат.  Laughing
Виж целия пост
# 8
Ако сте си достатъчно близки, питай дали ще им хареса това, което си избрала. Или какво още не са си купили за бебчо. Защото ако им вземеш нещо, което вече имат, колкото и да е хубаво... Confused Например 2 въртящи играчки за кошарата или 2 ванички за къпане...
Виж целия пост
# 9
Май дрехи и играчки всички подаряват. Сестра ми толкова дрехи насъбра за бебчето си, че някои дори не са обличани, а му умаляха. Аз лично се съветвам винаги от какво имат нужда, за да няма повторения. Ако ти е неудобно да попиташ по добре купи нещо не чак толкова разпространено - дневник, има хубави козметични комплекти за бебета или наистина нещо за по нататъшните месеци.  
Виж целия пост
# 10
Спално чувалче , а защо не и някаква играчка за количката newsm10 мисля си че е добре да се вземе нещо което още не е дотрябвало  Simple Smile.
Виж целия пост
# 11
И аз съм съгласна с това да попиташ майката. Защото за новородено почти всички носят дрешки който после трудно се износват.
Виж целия пост
# 12
За дрехите - всяка мама си има вкус, който рискувате да не уцелите и така да си останат неупотребени  Confused, виж играчките особено музикалните са идеален вариант, освен това може и пакет памперси - незаменим подарък  Joy или пък кошница с хубава бебешка козметика, чесалки за зъбки, комплектчета за баня - ножички с пилички, гребенче и четка и.................всякакви други бебешки глезотийки, които аздски много радват  Hug
Виж целия пост
# 13
Попитай какво им трябва най-добре!
И за теб ще е по-лесно и за тях ще е най-удобно, ако има нещо, което не са успяли да му купят, а пък си има нужда. Peace
Виж целия пост
# 14
За да не се повтарят с вече купени от тях неща, бих взела една голяма плюшена играчка .. Защото повечето (аз не бях от тях де), но приготвят предварително почти всичко и само чакат бебето и майката да бъдат изписани ... така че 99% ще имат муз. играчка, ще имат дрехи, чувалче и т.н.
Така че, най- добре да попиташ таткото какво още на са купили и да си прецениш ... Хем ще е изненада за мама и бебчо, хем ще е нещо от което имат нужда ..  Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия