а вие каква марка памперси ползвате

  • 4 349
  • 104
пускам темата, защото останах много разочарована от 3-ти номер на "Памперс"
Днес си купих Хъджис, пък да видим там какво ще излезе.. знам, че подобни теми често са пускани, но за анкета не се сещам да съм виждала... Grinning
Виж целия пост
# 1
Да ти кажа и на мен нещо не са ми както трябва.Все ми се струва,че дупето и е мокро,ама не съм сигурна newsm78.
Виж целия пост
# 2
И ние сме на 3-ка Памперс, но нищо им няма.
Виж целия пост
# 3
Да ти кажа и на мен нещо не са ми както трябва.Все ми се струва,че дупето и е мокро,ама не съм сигурна newsm78.
да и освен това много тече на гръбчето, а вътре не е пълен, при това аз го сменям на всеки 3 часа....
Виж целия пост
# 4
Започнах с Хъгис-0,1; минах през Памперс- 2, 3; и сега ползвам друга марка, затова гласувах с други.
Виж целия пост
# 5
Ползвала съм почти всички марки на пазара.
Най-ми харесава Дайперс и Либеро, за момента Либеро ме устройва повече като цена и сме на тях  Grinning
Виж целия пост
# 6
До месец и половина - Либеро, сега Памперс 3. Като че ли от Либерото бях по-доволна.
Виж целия пост
# 7
Използвах Молфикс до скоро,но нещо започнаха да изпускат и сега вече сме на бившите Мамиа,сега са Мy love така пише поне на памперса.Много съм доволна,много WinkИзлизат ми най-евтино Wink
Виж целия пост
# 8
И ние сме на 3-ка Памперс, но нищо им няма.
newsm10
Виж целия пост
# 9
сега вече сме на бившите Мамиа,сега са Мy love така пише поне на памперса.Много съм доволна,много WinkИзлизат ми най-евтино Wink

А от къде си ги купуваш? Аз също ги ползвам, но  там където ги намирам продават още най-стария модел...
Виж целия пост
# 10
Ползвала съм само Памперс и съм доволна.
Виж целия пост
# 11
Аз ползвам Мамиа и съм много доволна Wink
Виж целия пост
# 12
Либеро най- често.
Виж целия пост
# 13
От около година сме на Либеро - памперс и памперс -гащи.
Виж целия пост
# 14
сега вече сме на бившите Мамиа,сега са Мy love така пише поне на памперса.Много съм доволна,много WinkИзлизат ми най-евтино Wink

А от къде си ги купуваш? Аз също ги ползвам, но  там където ги намирам продават още най-стария модел...
Ами аз ги намирам на едно единствено място само.В Борово живея и на пазара тук само в една аптека ги продават.Новите са по-тънки от старите и с различни шарки,сладурски са Mr. Green,иначе качеството не се е променило Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия