Мами, кажете каква музика слушате вие и бебоците ви

  • 2 452
  • 47
КАто си бях в бг слушах  много класика и какви ли не други само не Фолк, ама откакто съм тука съм станала т.н. Върла чалгагжиика и то по вина на липсата на качествена Чешка музика и поради  Banghead
факта че в бг реално не съществува нова модерна музика която да е различна от фолка    cow,  друпваме си със супруга ми всичко каквото ни попадне , но като гледам само ЧАлгата има развитие ,особено сега като слушах новия албум на Ивана... Колкото  до радията тука сум почиталка на Valtava -чески розхлас 3 най- качественото радио за каласическа музика по- добро от класик FM -ma в BG  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Ние с Алекс сме само на хитчета(дискотечна музика).Има една програма(ама в BG) - CITY.Че нея си гледаме двечките,мамата не слуша чалга-освен като е на кръчма с ракия и салатка пред нея WinkТогава и танците ги поназнайвам,ама в къщи не ми понася Peace
Виж целия пост
# 2
Ами ние имаме доста голяма музикална колекция,но това,което предпо4ита дъЩеря ми е техно,метъл и народна музика. Grinning Heart EyesЯко денси като голям 4овек. newsm68
Испанската музика не й харесва особенно.Наскоро бяхме в един сектор за музика на Карефура,4уваше се някаква протяжна испанско_циганска песен и тя си запуши ушите. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Малката харесва и танцува само на арабска музика  Sad Аз харесвам всякаква с изклю4ение на 4алга.Като ме нервира и пускам Азис и кротува  Mr. Green
Много харесва и български детски песни4ки които си пее на неин си език
Виж целия пост
# 4
миетал слушаме основно ..и двете Simple Smile
 ГЕри си има и една любима - вика и "кисия" - което всъщност в превод за големи е "сенсия" - а песента е на   едно моми4енце Мария Исабел - това което спе4ели миналата година Евровизията за деца Simple Smile и така .. идва моето 4адо , дърпа ме , со4и компа и вика " Мамииииии Кисия, Кисия" Simple Smile
 ина4е като слуша метал калти глава , като слуша хитовете за месеца  обикновено подска4а или прави шпагати?! това незнам откъде го е нау4ила 
Виж целия пост
# 5
Ния слуша детски цд-та с музика и приказки на бг и англииски,Стефан-смут джаз и лека класика по тв,аз-радио-NPR в колата и олдис и класика по инет в службата..чалгата за мен е лош вкус,да не говорим за език..
Лека седмица,
Анна
Виж целия пост
# 6
Вкъщи последните дни слушаме предимно радио Тангра.  Иначе в колата му пускам песничките на Dora The Explorer, български детски песнички или местната рок станция.
Виж целия пост
# 7
Децата си имат техни дискове с български и немски детски песнички.
Аз самата им проглушавам ушите с класическа музика, класика от рока и попа, а напоследък ирландски фолк. Българска музика им пускам само автентичен фолклор и класиката от моите младежки години,
Виж целия пост
# 8
малката обича много една испанска  песничка от детско предаване.
като я чуе и почва да се прозява, а ако не го дават в момента предаването изнудва кака си да й я пуска на компютъра Laughing и така може да я слуша до безкрай.
иначе харесва всякакъв жанр,  ако е в настроение- мелодия да има Mr. Green
много се кефи на бг народна музика.

аз знам много детски песнички и обичам да пея, затова децата ми, а баща им  обичат да им пея Laughing
 слушам всяка, която е стойностна и ме грабне, мъжа ми слуша металика, аеросмит и ъндърграунд Mr. Green
у нас- много вкусове
Виж целия пост
# 9
Пускам на бебките детски песнички, български, руски, английски и френски.
А аз за съжаление слушам музика основно в колата.
Виж целия пост
# 10
В поголяма част от времето сме на БГ детски песнички, а също слушаме класика и Шаная Туеин
Виж целия пост
# 11
и ние с мъжа ми сме рокаджий   Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap
беба за сега най се радва на детските песнички, странното ми е че например на руските даже се опитва да пее, и повече подкача и им се радва отколкото на българските  Laughing
Виж целия пост
# 12
Яко чалгии и музики и танци на народите!

Фенка е на руските детски песнички . Последният хит на нея и баща и е Бельie кораблики, но рап вариантът с Карина.
Понеже имаше много припаднали майки, и поне 5 теми се пуснаха за рекламата на Молфикс, си направих труда да сваля клипчето и бебка просто се влюби. Голяма радост, големи писъци като я чуе. Пускаме я поне по 10 пъти. Вече имитира бебетата дори  Grinning
Виж целия пост
# 13
аз не съм от припадащите мами заради молфикс, ами ми е крайно неприятна рекламата Grinning Rolling Eyes
това не пречи обаче на застаряващата ми бебочка да се кефи на бебешките глави Simple Smile
умира от кеф като ги дават Whistling
Виж целия пост
# 14
За сега сме на тема народна музика и детски песнички - до скоро слушаше само поп-фолк и бг поп Mr. Green
С МирОто и двамата слушаме фолк и сме яки чалгаджии Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия