Полиомиелит в Бургас!

  • 4 514
  • 69
Мами, чухте ли в обедните новини това? Направо недоумявам как може да се допусне такова нещо #Crazy! Горките дечица!
И точно днес и на нас ни дадоха капки против полиемиелит Thinking!
Виж целия пост
# 1
И аз се възмутих! Но за да се презастраховам, аз купувам когато е възможно инактивни (мъртви) ваксини. Така няма опастност вируса да се "събуди". В случая с полиомелита, инактивната ваксина се казва "Имовакс полио". Стискам палци да няма каквто никакви нови усложнения при нови дечица, така и при двете дечица от Бургас парезата да е временна и всичко да се оправи. А българското здравеопазване - думи нямам! Как здравната каса няма пари за инактивни ваксини за децата ни, а има пари да си купува скъпи коли и да строи луксозни сгради !!
Виж целия пост
# 2
Ей това ми направи впечатление:
Цитат
Според получения вчера резултат и в двата случая става дума за полиомиелитен вирус с ваксинален произход.

Ужас! Просто нямам думи!
Виж целия пост
# 3
моля мамите от Бургас, или тези, които по някакво стечение на обстоятелствата имат повече инфо, да драснат по няколко реда. Това е доста тревожна информация, особено за тези мами, дето дечицата им са в Бургас.
Виж целия пост
# 4
Преди 2 години нямаше пък въобще Полио ваксина, от Здравната каса, и си я купихме инактивирана. Вчера сложихме последната 5та доза. Вече чак в 1 клас.
Виж целия пост
# 5
Дано дечицата се оправят
Виж целия пост
# 6
Ужас.Това е много неприятно.Дано по-бързо се оправят дечицата.
Виж целия пост
# 7
УЖАС дано не са зачернели едно българско семейство. Когато слагахме имунизациите на малката умирах от страх, защото бях чувала за такъв случай преди много години. ДАНО ДЕЦАТА ДА СЕ ОПРАВЯТ И ДА СА ДОБРЕ ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ.
Виж целия пост
# 8
Наистина е ужасно лекаря да разболее детето ти  Confused
Но по въпроса за заразата - казаха, че полиомиелита, е ваксинален произход не е заразен, тоест няма страшно за бургаските бебета  Peace
Виж целия пост
# 9
Поредно доказателство, че ваксините не помагат, а вредят!!!  #Cussing out
Виж целия пост
# 10
Поредно доказателство, че ваксините не помагат, а вредят!!!  #Cussing out

е това вече е неправилно изказване!
Виж целия пост
# 11
е това вече е неправилно изказване!

Всеки има право на мнение! Аз съм твърдо против ваксините! И подобни публикации в пресата  доказват защо!
Виж целия пост
# 12
Имаше разговор с някакъв лекар (д-р Кунчев) от Бургас по Хоризонт вчера.
Той каза, че децата не са били ваксинирани изобщо - под 3-месечни са, а първата противополиомиелитна ваксина се слага след третия месец. Заразили са се от други деца в болницата, където са имали контакт с тях. Тези други деца са били ваксинирани (и по-големи), не са боледували, но по думите му са получили "нулева доза" при раждането си. Това не го разбрах, честно, не съм медик, но ако може някой да го разясни, ще е добре.
Този лекар каза, че вероятността да се случи това, което се е случило с тези две бебета, е била едно на милион или нещо такова. Обаче, как пък стана по едно и също време на едно и също място на две деца. Може би има някой виновен - заради контакта им в болницата или и аз не знам по какви причини. Не се разяснява много по медиите. Трябва някой медик да стане журналист май...
Дано се оправят бързо двете дечица и без последствия!
Виж целия пост
# 13
И моята лекарка вчера каза че и преди две години пак е имало такъв случай,но не и направило много впечатление и ми вика:Нали вие биете Пентаксим-няма как нещо такова да се случи" #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 14
Поредно доказателство, че ваксините не помагат, а вредят!!!  #Cussing out

е това вече е неправилно изказване!

Да,не е правилно иzкаzване.
По правилно би било,например..

Нека ни раzболяват децата,ние пак Ще им рькопляскаме.Ваксината уби брат ми,ама какво от това,живота продьлжава,нали така? А,4е на ПеШо сьседа детето му е инвалид и углоШа след ваксина,все тая, на мойто няма да се слу4и....Вярвам,4е е така и така Ще бьде.Стига вярата да е силна,планини повдига.

Здрави да сте.


За живата полио имуниzация и врьzка с рак.Материал има пове4е,таzи стр.е само временна.

http://www.cdc.gov/ncidod/eid/vol3no2/news245.htm
http://www.mercola.com/2002/apr/27/sv40.htm

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия