Листа жълтеят, дъжд вали - сърце под моето тупти!Бъдещи мами над 35

  • 21 505
  • 719
# 675
Нашите правиха пастет докато бяхме малки. Наскоро се заговорихме и горе долу така се прави,дроб,малко сланина или др мазнина,яйца,който иска гъби и разни др зеленчуци,смилат се но после се варят бурканчетата. Този вариант на Ева съм го правила за детето,но на вкус не е като пастета от дроб.
Виж целия пост
# 676
Мария, я питай за някаква рецепта. То като имаш опит, става и на око. Ама не съм правила никога и ми трябва отправна точка. Яйцата сурови ли? Колко време се стерилизират бурканчетата?
Виж целия пост
# 677
Лейди, ще пробвам аз тази рецепта за зеленчуци в тенджерата под налягане обезателно!
На цвеклото и аз съм голям фем, даже в момента си пийвам такова сокче. Simple Smile

"Вълшебно копче" наречено съпруг и аз си имам, ама пусто много страдам като го няма! Той определено е дежурен по прахосмукачка у нас, а и доста от другата домакинска работа върши, та чак ме нервира понякога, когато реша, че ще почивам, а той се втурне да домакинства, та ми става неудобно и ставам и аз със него... Wink
Иначе прахосукачка аз гледам да пускам веднъж седмично, малко ми се вижда, но не насмогвам, а и ми е едно от не особено любимите задължения. Иначе тук с тези пясъци, дето се разнасят, си трябва по-често чистене.

Ева, аз солидарно си те изчетох! Трябва да си се поддържаме ние "писателките". Wink
Ох, пастетче! Още 10-тина дни и мама ще отговаря на кулинарните ми заръки. Страхотен пастет прави тя, все ми дава рецептата, аз ч губя и съответно не се е случвало до сега да правя аз. Ето какво ще добавя в списъка!

Аз се завърнах от подготвителната сесия за раждането, а моите мъже даже си легнаха, та пак си седя сама... Ама той ММ стана сутринта по тъмно, да го пита човек защо, пък Сава много изтощен от тренировки и игри, аз съм най-голямата свежарка. Wink
Ама ако ще е като снощи да си легна и да се въртя като риба на сухо до никое време, мерси, по-добре да си дремя тук във вашата компания! Wink

Виж целия пост
# 678

Конкурс

Главица умна, че и руса
роди идея за конкурса.
За в час стъкмихме категории,
веднага се родиха алегории.

Коя ще блесне със  талант,
Коя със чар или  с идея?
Тук всяка е нешлифован диамант,
чара му – разкрива го мъжът до нея.

Гласувай по сърце и нюх!
Забавно е, запазва веселия дух.
накрая коронясването предстои,
корона тиквена дали добре стои?

На нови титли ще се смеем дружно,
Не ще остане дама недооценена.
Тук много, много не е нужно.
Себе си бъди - с усмивка само разкрасена.
                        
                                Автор _Ava_

КАТЕГОРИИ

Скрит текст:
-най-информирана мацка
-най-голяма купонджийка
-най-организирана
-най-любопитна
-най-мързелива
-най-оправна домакиня
-най-добра сладкарка
-най-голяма куражлийка
-най-голяма пътешественичка
-най- спокойната
- най-поетична натура
- най-голям оптимист
- най-сръчни ръце
- най-активна в темата
-най-скромната
- най- потайната
-най-романтичната
-най-бързо палеща
-най-докачлива
-най-непукистка
-най-инициативна
-най-меланхолична
-най-добра цветарка

За всяка категория може да предлагате по 3 имена.Срок до 40 стр. на следваща тема.Очаквам вашите предложения на ЛС.
Успех на всички.
Виж целия пост
# 679
Ихааааа, Шери, добре си го спретнала  Heart Eyes Ава, ти си страхотна поетеса, поздравления!  Hug

Приятна вечер, момичета, отивам да купувам кори за баница....
Виж целия пост
# 680
Шери и Ава страхотни сте  Laughing
Виж целия пост
# 681
Е не е истина просто Simple Smile мисля, че можем да кандидатстваме за най-забавна бърборилница във форума.
Виж целия пост
# 682
Лелее момичета(Шери и Ава) всичко правите толкова тържествено и яко,все едно наистина сме на конкурс Simple Smile
Даре,чакам мама да ми напише рецептата и я споделям.
Виж целия пост
# 683
Шери , Ава bouquetНевероятни сте!
Виж целия пост
# 684
Страхотен екип, Шери, Ава  bouquet

Шери, благодаря за обръщането. И на всички благодаря пак

Мария, ще сложа тук по-късно няколко  Hug
Виж целия пост
# 685
Леле! Вие сте много, много добри и много специални! Страхотна е анкетата  bouquet

май е време да поработя малко, цял ден джиджи биджи и офлянкване.
Виж целия пост
# 686
Може ли и най-добра цветарка да добавиш, Шерифче? И да пуснеш линк към поста си в началото на другата тема?
Виж целия пост
# 687
Скоро правих бебешки пастет с пил.дроб сварен за 5-6 минути и твърдо сварени яйца + масло, сол и магданоз и пасирах. И ние си хапнахме.
Виж целия пост
# 688
Момичета, уникални сте, шапка ви свалям  bouquet
Виж целия пост
# 689


О тука вече се класирам еднолично  Naughty
Къде без мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия