Хематолог - Бургас

  • 5 027
  • 5
Здравейте майчета, трябва добър хематолог в Бургас даже предпочитам на частно защото така или инъче педито няма да ни даде направление. Ако някой знае за такъв специалист ще съм му много благодарана, а ако е детски - още повече
Виж целия пост
# 1
здравей, преди време ни се наложи да търсим детски хематолог и ни насочиха към д-р стойчев-тогава беше завеждаш на детското в първа поликлиника.прие ни без предварителна уговорко в самото отделение(но трябва да е след 12), дори и без направление.останах много доволна особено от отношението му, когато го попитах дължа ли му нещо, едва ли не се обиди.така, че поразпитай.ако имаш още въпроси пиши на лични.
Виж целия пост
# 2
Д-р Стойчев. Преди време се наложи да правим на сина ми диференциално броене и предпочетох да направим изследването в "Ел Масри", причината бе гореспоменатият лекар.Чувала съм добри отзиви за него, а и към нас се отнесе много внимателно и прояви търпение да обясни всичко.
Виж целия пост
# 3
Нина, д-р Стойчев и в Ел Масри ли работи
Виж целия пост
# 4
Нина, д-р Стойчев и в Ел Масри ли работи
В определени дни има прием в "Ел Масри". Най-добре се обади и попитай в кой ден и дали изобщо приема там, може да приема в някоя друга болница.
Виж целия пост
# 5
благодаря много и на двете ви
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия