Вашето бебе спи ли по корем? От кога?

  • 2 331
  • 41
Здравейте,
Моята дъщеря спи само по гръб и се чудя дали ще започне да спи и в други пози. Когато е будна се върти по корем и обратно, но спи само по гръб Simple Smile
Как е при вашите бебоци?
Виж целия пост
# 1
Спи по корем нон стоп - откакто взе да ся върти.
Виж целия пост
# 2
От 9-10месечно започна да се върти и да спи само по корем, с вирнато нагоре дупе и на колене  hahaha
Виж целия пост
# 3
Все още спим само на една страна или по гръб.Заспивала е и по корем,но много забучва главата и аз я завъртам.
Виж целия пост
# 4
Синът ми започна да спи по корем около годинкота, преди това любимата му поза за сън беше по гръб.
Виж целия пост
# 5
Не,много мрази изобщо да е по корем.  Close
Виж целия пост
# 6
главно по корем спи, незнам от кога... от когато почна да се върти сама в леглото  Wink
Виж целия пост
# 7
Никога не е спала по корем. Спи по гръб и настрани.
Виж целия пост
# 8
От скоро започна да заспива така (бебчетата ни са на една възраст Grinning), малко ми е странно и ме е страх да не стане нещо. Знам, че нямам повод за притеснение, но все го проверявам или направо го обръщам по гръб Sunglasses
Виж целия пост
# 9
Ами даже и в момента точно така спи-по корем, главичката на една страна и лигичката потееееекла по възглавничката hahaha Joy Даже съм забелязала, че ако се разсъни, а иска да спи още, сам се обръща по корем и така се доприспива.
За статистиката-спи по корем от 5-6 месец, но от 10 нататък си е редовна практика.
Виж целия пост
# 10
От 9-10месечно започна да се върти и да спи само по корем, с вирнато нагоре дупе и на колене  hahaha
и при нас е така  Joy
Виж целия пост
# 11
ние пък хич още! само на гръб спи.....иначе  си седи по корем по цял ден , играе  си , но не и да спи ....както гледам , по-късно ще е .... Simple Smile
Виж целия пост
# 12
От 3-4 месеца запо4на да спи по корем Grinning
Виж целия пост
# 13
Не,много мрази изобщо да е по корем.  Close

И при нас положениетоп е същото Laughing
Виж целия пост
# 14
Спи само на гръб и на страни. Един път се беше заиграл в кошарата и се беше преобърнал по корем и така беше заспал, оставих го, но не след дълго се събуди с рев да го завъртя. Явно не обича на корем или все още не му е удобно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия