Шашкате ли се?

  • 1 920
  • 55
Много съм шашната бе хора направо ужас.Не смея да оставя детето само за две минути дори когато спи имам си бебефон ,но не му се доверявам изобщо.Например почна да чистя с прахосмукачка през две минути спирам и тичам в другата стая да видя какво става.Денем изобщо не оставям детето в легълцето му мъкна го с количката с мен от стая  в стая.Отначало нощем почти не спях само я гледах какво прави сега спя ама ставам по сто пъти да я завия да я  видя дали е добре дали диша , отделно за хранене .Като я чуя да се закашля скачам на един метър от леглото голяма съм паника.Отначало тя много повръщаше и се давеше дори на сън и мисля ,че от това дойде цялата тази паника вече сме на три месеца и не повръщаме ама аз продължавам да се шашкам.Абе луда работа  кво да ви кажа.Имам още много такива луд0ости ,но сега да не прекалявам с изброяването.Има ли други такива като мен?Успокойте ме ,че не съм сама.
Виж целия пост
# 1
Абе определено не си сама Mr. Green Бръмбарите ти май са много...
Сериозно- дай го по- нормално! Не си помагаш особено, нали?! Нормално е след като сте имали проблеми, да се притесняваш, но не изпадай в паранои  Peace
Виж целия пост
# 2
Карай го по спокойно така ще сте по-добре и ти и детето....
Виж целия пост
# 3
Карай го по спокойно бре девойко.
Виж целия пост
# 4
и аз се шашках така до към ср. на 4-я месец. дано се поотпуснеш, че така според мен поизнервяш и детето.
а нашата кифла по едно време се научи да кашля и дави театрално. видя, че имаше ефект и веднага скачах да я вдигам или обръщам на една страна и започна едно давене едно кашляне, пръхтене... кашля, и гледа към мен да види какво ще направя и дали ще й обрърна внимание. вече не й се вързвам. много изтарикатя и то от малка...
Виж целия пост
# 5
Я не се шашкай толкова много,че не е хубаво и за теб и за детето от толкова внимание.Съвсем нормално е да имаш своите страхове,ама имай в предвид,че нищо че са малки усещат кога си несигурна.Не му предавай на детенце параноя.Утпусни се и ще видиш колко е приятно когато то си почива а с него и ти без да си вторачена постоянно в него.И аз си го гледам като спи ама то е,че ми е хубав и не мога да му се нарадвам.Пожелавам ти по-спокойни дни.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Мила, успокой се. Мисля, че повечето от нас са минали през подобни моменти. Фактът, че все пак си се усетила, показва, че може би си на път да овладееш положението. Нужно е повече спокойствие, защото и бебо е по - спокойно, а е и източник на сили да го гледаш и да му се радваш ...
Виж целия пост
# 7
и аз мисля, че е добре да се опиташ да си по-спокойна. ако си нервна и дребосъчето ти ще се изнервя покрай теб, а и излишната паника не помага на никой от двама ви.
Виж целия пост
# 8
луси, същите проблеми с давене и повръщане ги има и моята дъщеря и аз съм същата като теб-посред нощ само като чуя звук и скачам като сърна Joy
Виж целия пост
# 9
изобщо не си сама до към 10 -тия месец на бебето бях нещо подобно-не съм тичала нощем щото той като легне и н естава до сутринта де Wink пу-пу-пу да е жив и издрав, но не давах  на никой да го гледа или вози с количката освен моя мислост. Само да се изкъпя го оставях без да е пред погледа ми Embarassed Като стана на 10 месеца тръгнах по 4 часа на работа, като се обаждах през 20 мин на майка ми да я питам какаво става ..... е после лека - полека ми мина....ще ти мине и на теб Hug
не ми е най-минало съвсем де щото до сега е спал само 2 нощи без мен
Виж целия пост
# 10
определено ще започнеш да изнервяш детето и да го правиш зависимо от теб. Ние с бабите имаме този проблем Mr. Green
Виж целия пост
# 11
спокоооо ще се измориш някой ден и ще влезнеш в релси Wink Laughing Wink
Виж целия пост
# 12
спокоооо ще се измориш някой ден и ще влезнеш в релси Wink Laughing Wink
Точно Laughing
Виж целия пост
# 13
спокоооо ще се измориш някой ден и ще влезнеш в релси Wink Laughing Wink
Точно Laughing
Не знаеш какво става като проходи и почне да ходи и пипа навсякъде....Пази си силите за тогова... Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Нормално е и аз бях така,но с времето се отпускаш и не се паникьосваш толкова Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия