Лидл ::78::

  • 91 373
  • 736
# 405
И от мен едно мнение за пиците-Не струват.....ако е въпроса да се добавят допълнително продукти,то по-добре да си приготвим цяла тава с готово тесто,например,също става много бързо.
Виж целия пост
# 406
При нас са заредили вече италианската храна по хладилниците.

Другата седмица - Мексико, кухненски уреди - мултифункционален чопър и тостер; от четвъртък - мъжки блузи и дънки.
Виж целия пост
# 407
При нас са заредили вече италианската храна по хладилниците.

Другата седмица - Мексико, кухненски уреди - мултифункционален чопър и тостер; от четвъртък - мъжки блузи и дънки.

Mултифункционален тостер като онези отпреди месец-2 със сменящи се плочи за сандвичи и гофрети ли?  Hug
Виж целия пост
# 408
Замразените пици на Лидъл ни докарват киселини на мен и на мъжа ми, а уж съм със здрав стомах.

Миналата седмица си купих от голямата кухненска хартия на промоция. По принцип я харесвам и я ползвам, но тази промоционалната няма нищо общо с предишната. По-тънка е. Много съм разочарована.
Виж целия пост
# 409
При нас са заредили вече италианската храна по хладилниците.

Другата седмица - Мексико, кухненски уреди - мултифункционален чопър и тостер; от четвъртък - мъжки блузи и дънки.

Mултифункционален тостер като онези отпреди месец-2 със сменящи се плочи за сандвичи и гофрети ли?  Hug

Тостера си е обикновен, много красив, ама 46 лв.
Виж целия пост
# 410
Ааа ядосана съм. Вчера сестра ми ми подари сокоизстисквачката. Вчера си пих сладко сладко сока а днес вече не работи Sad а касовата бележка е хвърлена.
Виж целия пост
# 411
Ааа ядосана съм. Вчера сестра ми ми подари сокоизстисквачката. Вчера си пих сладко сладко сока а днес вече не работи Sad а касовата бележка е хвърлена.

Каква е тази сокоизстисквачка? Онази за цитрусите ли? Че аз чакам няке добро предложение за сокоизстисквачки до пролетта. Simple Smile
Виж целия пост
# 412
да електрическата цитруспреса от миналата седмица
Виж целия пост
# 413
Гумените ботуши от миналата година по тоеа време, вчера се спукаха. Носила ги е не повече от 10 пъти. Мислих да взема нови сега, нонсе отказах. Взехнот Хиполенд, в момента имат акция, плащаш един чифт, вземаш два.
Виж целия пост
# 414
Момичета,какво има в Лидл Варна Възраждане?Завардено е от полиция,има линейка,пожарна.
Виж целия пост
# 415
Момичета,какво има в Лидл Варна Възраждане?Завардено е от полиция,има линейка,пожарна.

И ние решихме да минем през Лидл и Кауфланд, но полицията беше завардила отвсякъде, а колите на паркинга на Кауфланд бяха блокирани там, да не излизат. На паркинга на Лидл имаше пожарна и линейка...  Confused
Четох преди минутка в един сайт, че пристигнал и екип на ДОТИ...

П.П.   Взривили са някаква чанта...
Виж целия пост
# 416
Момичета,какво има в Лидл Варна Възраждане?Завардено е от полиция,има линейка,пожарна.

И ние решихме да минем през Лидл и Кауфланд, но полицията беше завардила отвсякъде, а колите на паркинга на Кауфланд бяха блокирани там, да не излизат. На паркинга на Лидл имаше пожарна и линейка...  Confused
Четох преди минутка в един сайт, че пристигнал и екип на ДОТИ...
http://www.blitz.bg/news/article/388779
Виж целия пост
# 417
Момичета,какво има в Лидл Варна Възраждане?Завардено е от полиция,има линейка,пожарна.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=5254710
Виж целия пост
# 418
Благодаря за отзивите за олекотените завивки, и за кауфландските чаршафи bouquet
Виж целия пост
# 419
Здравейте! Вчера си купих маша за коса, средно дебела...мислех събота да ходя в техномаркета да си купя и късмет,че влязох в Лидл.. Доволна съм, хубави едри къдрици направи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия