Питане за шишетата на Браун - Be free

  • 1 051
  • 22
Ползвам от началото шишета Be free и нямах никакви оплаквания. От известно време обаче започнаха да подлизват. Много е неприятно, защото на всяко ядене или даване на сокче, цялата ставам в мляко или сок.Естествено цапам и бебочка. А нямам идея защо така се получи. Ползвам ги така, както ги ползвах и в началото. Имате ли опит  и знаете ли защо би могло да става така newsm78 Вече си мисля да ги сменям Sad
Виж целия пост
# 1
От шишето ли сълзи или от биберона?
Виж целия пост
# 2
От шишето май newsm78
Виж целия пост
# 3
Не е нормално  Shocked - аз ги ползвам и при първото и при второто си дете - не сме имали такива проблеми - огледай ги добре, как е позиционирана бибата, когато ги завиваш и т.н.
Виж целия пост
# 4
Ще ги боря значи Thinking
Виж целия пост
# 5
И аз такова ползвам, ама до сега не ми се е случвало. Наистина огледай бибата как е сложена. Пък и на опаковката пише, че трябва да се подменят самите шишета на 7-8 мес. но заради изхабяване на пласмасата. Много странно е това със сълзенето.... newsm78
Виж целия пост
# 6
Ми виж да не е пукнато - погледни добре ли е позиционирана бибата върху шипето - да не е отместеналеко встрани ... Ако се е пукнало - можеш да го замениш с по-евтино със същия отвор отгоре - мисля, че на First step - ще погледна, ако трябва.
Виж целия пост
# 7
ами става ми с всички шишета, единственото, което сега се сещам е, че махнах една синя гумичка, защото ми се стори скъсана и се страхувам да не остане препарат за почистване, може тя да е важната Thinking
Виж целия пост
# 8
На мен така ми капе,ако двете части на клапата не са позиционирани добре една в друга или е махната клапата.Мисля,че е точно защото си махнала тази гумичка,тя се явява нещо като уплътнение.
Виж целия пост
# 9
на мен ми се случваше същото то първото ползване
опитах и  втори път и трети Tired... накрая ги изхвърлих-жалко за парите
Виж целия пост
# 10
И на мен ми прокапаха от един момент нататък и останах разочарована...
Виж целия пост
# 11
Моите също текат.
Виж целия пост
# 12
И аз веднъж пробвах без зелената клапа, но течеше. Тя е нещо като уплътнител.
На мен пък ми се изтри скалата  newsm78 И аз ще ги сменям, но се чудя с какви. Искам пак да са с широко гърло, много е удобно.
Виж целия пост
# 13
Аз докато ползвах шишетата с биберона нямах такива проблеми, но сега с твърдия накрайник тече, даже и когато не го ползваме, т.е когато не пие, много странно   Thinking.
Виж целия пост
# 14
И аз веднъж пробвах без зелената клапа, но течеше. Тя е нещо като уплътнител.
На мен пък ми се изтри скалата  newsm78 И аз ще ги сменям, но се чудя с какви. Искам пак да са с широко гърло, много е удобно.

NUK  newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия