По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 5

  • 44 064
  • 736
Добре дошли в новата тема!

Темата е насочена към широк кръг от потребители като двойки и жени използващи донорски материал, които:

  • опитват дълго време да постигнат бременност, но без резултат. А сега накъде?
  • в момента са в процедура и тревогите около стимулацията.
  • са с установени проблеми, но в момента не са в процедура. Какво още да подготвим за следващата?
  • опитват за второ дете - с вторичен стерилитет и/или преминали през АРТ.
  • в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.

Предполагам, че съм пропуснала някоя група потребители, но темата е отворена за всеки желаещ да се включи в нея. Надявам се тя да бъде приятна за всички и да си помагаме взаимно!

Линкове към предишните теми:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1
Успех и вяра пожелавам на всички ! Чудесата се случват на смелите !
Пънче, благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 2
Хоп и аз тук. Арвенче, много ми хареса посланието ти, точно така си е  Hug

Виж целия пост
# 3
Пънчита, благодаря за новата тема!  bouquet  bouquet  bouquet

Герда, когато съм правила ЗЕТ (3 на брой) винаги от 2ри ден съм била на естрофем, имено поради кофти овулация (или е късна или въобще липсва), а естрофема я блокира, след което с инжекция прегнил я имитираме и док изчислява кога да е трансфера.
Виж целия пост
# 4
Хайде докато препълниме новата тема да има все повече успели Hug
Виж целия пост
# 5
Пънче, благодаря за новата тема.  bouquet

Герда, много нервно го караш. Разпусни малко, няма как да се предвиди какво ще се случи.
Виж целия пост
# 6
Благодаря за новата тема, Пънче bouquet Дано в нея има повече хубави новини и по-малко проблеми Peace
Виж целия пост
# 7
Благодарско за темата Пънче.  bouquet

Тия дни много съм се сдухала ... фонда е яко зациклил и сметките ми да бременея Май месец ще излязат криви. Сега подготвям ММ да си самофинансираме един опит на ЕЦ и се чудя дали е възможно да се случи още на този цикъл. Имам час, който се пада на 8ми ден от Ц. и стоя си тук и си мисля , е ли е възможно да се започне процедура от толкова късен ден Crazy Май и тези ми сметки ще излязат криви  Laughing

Виж целия пост
# 8
Аз не съм чула процедура да започва на 8ми ден от цикъл. При мен на този ден фоликулът ми е 16-18мм. Освен на ЕЦ да ти направят пункция. Питай дали не може.
Виж целия пост
# 9
Да и аз така си мислех. Е при мен е сравнително късна О. и на 8ми ден едва ли ще имам по-голям от 11-12 мм фоликул. Надеждата умира последна.
Виж целия пост
# 10
Solace, ако е възможно пробвайте - може пък този импровизиран опит да ви изненада приятно Wink Поне ще си уплътниш чакането, ако не ви бърка много финансово Peace
Уф, най-много мразя да чакам да се случи нещо независещо от мен... все още вися на "разглежда се от комисията" - повече от месец #Cussing out
Виж целия пост
# 11
Ако овулацията е късна, няма проблем на 8-ми ден тепърва да се стартира  Peace
Пънче, благодаря за новата тема - дано ни е на късмет  bouquet.
Виж целия пост
# 12
Бях на проследяване за ЗЕТ на 10-ти ден: фоликулът беше 18 мм и д-р Тихомирова ме пита искам ли пункция за смесен трансфер. Така че за ЕЦ при наличие на годен Ф 10-ти ден не е късно, разбира се, зависи кога ти е О и какъв размер е Ф.
Виж целия пост
# 13
Благодаря за темата bouquet

И аз като Mmimmss си мислих, че ин витрото е лесна работа, но колкото повече ви чета, толкова по-ясно ми става, че изобщо не е така. Confused
Виж целия пост
# 14
Да е много късметлийска темата за всички момичета  bouquet
Солейс, за първия ми опит на ЕЦ - без хапчета ме извикаха на 9ти ден, така че може да се пробваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия