Избелване на зъби при Марта Вачкова?

  • 3 927
  • 40
Някой гледа ли цялото предаване? Хванах само края и доколкото разбрах било полезно да се избелват зъбите. Понеже искам да си направя такава процедура ,нека който е гледал да  сподели какво още са казали в предаването. Sunglasses newsm47
Виж целия пост
# 1
Чак пък полезно newsm78-питай стоматолога си.
Виж целия пост
# 2
Чак пък полезно newsm78-питай стоматолога си.
  Еми казаха ,че това със содата в домашна обстановка било супер вредно. ooooh!
Та аз за това питам newsm78
Виж целия пост
# 3
Преди месец имаше такава в "Искрено и лично"/май там беше/-съвета беше,че само стоматолога може да реши с какво да се избелят зъбите.
Виж целия пост
# 4
Преди месец имаше такава в "Искрено и лично"/май там беше/-съвета беше,че само стоматолога може да реши с какво да се избелят зъбите.
Това ми е ясно.Аз съм говорила с различни стоматолози и ми казват различни неща.Та  съвсем се обърках. Whistling ooooh! Thinking
Виж целия пост
# 5
аз го гледах цялото, казаха че сами няма как да си ги избелиме, че содата само уврежда емайла и го изтънява.
показаха някакви шини с който зъболекарите избелват зъбите, слагат вътре някакъв разтвор и трябва да седиш с тях минимум 2 часа и макс. едно денонощие.
не трябва да имаш кариеси, трябва да ти е махнат зъбният камък, за да може да ти ги избелат и друго не се сещам.
Виж целия пост
# 6
аз го гледах цялото, казаха че сами няма как да си ги избелиме, че содата само уврежда емайла и го изтънява.
показаха някакви шини с който зъболекарите избелват зъбите, слагат вътре някакъв разтвор и трябва да седиш с тях минимум 2 часа и макс. едно денонощие.
не трябва да имаш кариеси, трябва да ти е махнат зъбният камък, за да може да ти ги избелат и друго не се сещам.
Ехееееееееее,че то какво се получи,че трябва да се направят хиляди неща за да ти избелят зъбите,и ако може да се направят при един зъболекар,за да си напълни добре гушката.
Виж целия пост
# 7
Преди време исках да си избеля зъбите точно с тези шини,но стоматологът ми ми отказа категорично.Имало ефект,но след около 3-4 години на 70% от зъбите ми "обеща " кариеси и разни такива неща.........много бързо се отказах Wink
Иначе курса трае около месец.Процедурите за 6 на брой.Цената ако не греша беше 40лв.на процедура.
Виж целия пост
# 8
Не е до пълнене на гуши.Ако имаш кариес , слагането на такова избелващо вещество може да се отрази пагубно на проблемния зъб.Кел файда да си с бели и развалени зъби hahahaНе е нужно да имаш 15 зъба за правене все пак.Ако има 1-2/ а то е нормално/, нормално е и махането на зъбен камък всяка година/особено при проблеми с венците/На този фон след това който иска да си ги избелва-воала. Hug
Виж целия пост
# 9
Кариеси нямам, зъбен камък също, но много ми се иска даси ги избеля.И след като е толкова вредно ,защо на запад всички го правят. ooooh!Ей това не мога да разбера. Tired
Виж целия пост
# 10
Ами щото е красиво да си със бели зъбки, затова.Говори със стоматолог все пак.
Виж целия пост
# 11
Кариеси нямам, зъбен камък също, но много ми се иска даси ги избеля.И след като е толкова вредно ,защо на запад всички го правят. ooooh!Ей това не мога да разбера. Tired
На запад не си ги избелват,слагат си фасети.Избелването ти уврежда емайла
Виж целия пост
# 12
И аз имах подобни мераци, но моят стоматолог ми каза, че избелването уврежда емайла, а и ефектът не е постоянен - особено ако си пушач или обичаш да пиеш кафе (което съм аз). Така че ще си седя с мойте си зъбки Mr. Green
Виж целия пост
# 13
зависи с какво ги избелваш. зъбите се чистят, защото иначе ще станат на петна, ако има зъбен камък или наслойки на емайла.
сега във вторник ще ходя живот и здраве да ги избелвам по новия метод с лампата и ще кажа какъв е ефекта.
а на запад ги избелват масово защото за тях 400-500 долара не са проблем и си е друго да се усмихнеш с бели зъби. Peace
Виж целия пост
# 14
Този метод с лампата, трае около 20мин.(процедурата) и е ефикасен, но наистина цената е доста висока, в Бг е около 600 евра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия