За пиърсинга

  • 983
  • 10
Ако имате пиърсинг кажете колко време зараства и как го потдържате? Аз преди 1 час си сложих обеца на пъпа и знам само,че не трябва да ходя 2 седмици на солариум,да не го мокря 2 дена и да го мажа с гелче.Знаете ли повече? Rolling Eyes
Май темата беше за Красива мама newsm78
Виж целия пост
# 1
Нямам! А боли ли и колко струва?
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21818.0  Peace
Виж целия пост
# 3
Az имам на пъпа от 1 месец. Първата седмица по4иствах 3 пъти на ден с подсолена вода( на 500 мл вода = 1 4аена лъжи4ка сол) и после намазвам с гела за пиърсинг. Сега по4иствам, когато се сетя. Все оЩе е малко за4ервено, но не боли изобЩо. МожеШ да се мокриШ, но първо се намажи с гела.

Нямам! А боли ли и колко струва?

Не боли, аз платх 15 лв за пробиването, но обецата се купува отделно.
Виж целия пост
# 4

 Ще мине време докато зарастне напълно. СЛед два-три месеца всичко ще е ок. Дори и тогава не забравяй да поддържаш пиърсинга чист.  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз ходих в студио"На тъмно"-срещу ТераНова.16лв. пробиване+8лв. обеца и 4лв. гелче.Не ме боля и сега не ме боли.Солта-готварска или морска?
Виж целия пост
# 6
Аз ходих в студио"На тъмно"-срещу ТераНова.16лв. пробиване+8лв. обеца и 4лв. гелче.Не ме боля и сега не ме боли.Солта-готварска или морска?
И аз се дуп4их в " На Тъмно", само 4е в Русе, ето какво пиШе на визитката, която ми дадоха=

За да по4иствате мястото на пиърсинга, използвайте те4ен или антибактериален сапун. Ако мястото се замърси в добре да по4истите с кислородна вода или разтвор от 1 4аена нейодирана сол в около 200 мл топла вода. Това по4истване е хубаво да се прави 2_3 пъти на ден през първата седмица след пробиването, а след това като констатирате замърсяване.
Виж целия пост
# 7
За по_бързо зарастване използвайте специален гел за пиърсинг, а не свободно избрани медикаменти. ПО 1_2 кап4ици винаги преди баня или друг вид мокрене на мястото са задължителни. През втората и третата седмица не бива да се спира поддържането. Нормално е през първите дни да забелязвате кап4ици кръв, слуз или друг вид телесна те4ност около мястото на пиърсинга. Задължително подсуШете със суха кърпа или салфетка. не прекалявайте с мокренето. Това може да забави зарстването. Не използвайте спирт или други  съдържаЩи алкохол препарати.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви много, прочетох и предишната тема-доста е изчерпателна.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Да ви се оплача, като направихме среща на русенските бг-мамки да изпращаме 4baby в Испанско, шибнах две ракии и реших да си пробия веждата. 4baby ми подари старата си обица и ми остана само да споделя с мъжа ми. Той беше ПОТРЕСЕН! ...Отказах се заради него, голям пенсионер се оказа, милият ми той, а съм му малко кака! Та така де, подарих обицата на дъщеря ми, тя пък беше потресена, че се отказах да се пробивам. (4бебе, благодарности от детето за обицата Heart Eyes)
Виж целия пост
# 10
здравейте и от мен от една седмица разглеждам с огромен иннтерес форума и страхотно ми харесва та реших и аз де се похваля за моят пиърсинг.миналата година ноември месец реших че като имам дете не значи в никакъв случай че съм съвсем улегнала взех малката и сестра ми за кураж и отидох в едно студио и си пробих езика.почти нищо не се усеща защото  го замразиха ооообббаче когато мина упойката  си виках "раждането болеше пове4е  "наистена е неприятно  после 3 дена говорих със странен акцент и чат- пат ми липсваха буквите  а за храненето,,,,,,,,само сокчета,което си имаше и своята положителна страна махнах някое килце,въпреки всичко е супер секси,никак не съжалявам Naughty Joy   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия