pomognete-akne

  • 7 403
  • 28
kazhete momicgeta kakwo pomaga protiw akne che weche wsichko sym probwala i ne se maha
Виж целия пост
# 1
Обикновенно има хормонални проблеми за да се появи акнето по това време. Бих препоръчала един хормонален крем. може да се поръча и по интернет.

 newsm78 Чела съм и друго, че ако има стомашни проблеми, кожата е първата, която реагира. Тогава е добре да се обърне внимание и на чревната флора.
Виж целия пост
# 2
Най-добре се обърни към дерматолог Peace.Сама най-много да си докараш още пъпки и белези от тях.
Виж целия пост
# 3
Аз преди време имах ужасно акне (Слава богу не от типа, от които остават белези или дупки)...оправих се като пихспециален антибиотик против акне (от групата на тетрациклините, Миноцин се казва, ама е италиански, едва ли го има тук, но със сигурност има други подобни) и пъпките мажех всяка една поотделно с клечки за уши, напоени с разтвор от 100 мл. салицилов спирт и 2 гр от антибиотика.
Виж целия пост
# 4
Biotrade имаха серия за акне,може да я разгледаш.Но и моят съвет е най-напред да се съветваш с дерматолог.
Виж целия пост
# 5
mnogo mi pomogna dermalen raztvor Zinerit i krem Skinoren20%,nai veche Zinerit
Виж целия пост
# 6
Но и моят съвет е най-напред да се съветваш с дерматолог.
Моя позната пие бирена мая.
Виж целия пост
# 7
По бабина рецепта мога да препоръчам спирт и етер, обаче не знам дали се произвежда още етер  Thinking
А аз лично използвам на Колозе - пилинг маската с океански пясък и билковата маска и  емулсията алое вера.
Аз съм със страшно мазна и замърсена кожа, даже ми препоръчаха една мска на Орифлейм - една зелена. Купих си я, ама никакъв ефект Cry Комедоните щяла да ми махне, ексфолирала...ама то при всеки е различно.
Сега обаче се научих - пълни процедури: почистване->маска->крем (е маската разбира се 1-2 в седмицата) Blush
Виж целия пост
# 8
kazhete momicgeta kakwo pomaga protiw akne che weche wsichko sym probwala i ne se maha

Дерматолог!
 Peace
Ако акнето е така упорито, дерматологът е по-наясно е генералната козметика. По външния му вид вероятно ще ти предпишат група от витамини и определен хранителен режим.
Нашият проф. Пенев има специална диета, която предлага в съчетание. Мога да я публикувам, ако те интересува.

  bouquet кожа!
Виж целия пост
# 9
Препоръчаха ми да третирам пъпките с цинкова паста Thinking Още не съм пробвала, но има доста добри отзиви за нея Wink
Виж целия пост
# 10
за съжаление вече съм ходила при трима различни дерматолози и никои не може да помогне не знам аз ли все на некадърни попадам изпробвала съм какви ли не мазила и съм пила антибиотици затова исках да попитам вас какво ви помогна аз знам че на всеки човек му деистват различно продуктите против акне а на мен специално нищо не помага ааа и бирена мая пия  Vesi - Thalloderma-моля те публикуваи тази диета та да видим може и да стане нещо
оффф от 6 годии вече съм така а в пубертета нямах една пъпчица по лицето акнето ми не е от тези наи-лошите но не е приятно
благодаря ви за съдеиствието Simple Smile
Виж целия пост
# 11
От бирената мая обаче се пълнее. Защо не пробваш с активния лосион Акне аут на Биотрейд. Има го в повечето аптеки, а за по-сигурно в Ремедиум. В този форум има доста мами фенки на Биотрейд.
Виж целия пост
# 12
От бирената мая обаче се пълнее. Защо не пробваш с активния лосион Акне аут на Биотрейд. Има го в повечето аптеки, а за по-сигурно в Ремедиум. В този форум има доста мами фенки на Биотрейд.

аз да надебелея малко имам нужда че съм само кокъли 48кг станах след като родих а съм 167 не живея в бг ама ще си го запша това (името нищо не ми говори) и мога да поръчам да ми го пратят  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Биотрейд при мен нямат особен ефект, но аз заличавам стари белези. И аз бях била какво ли не и се бях мацала с още повече неща, но мисля, че лицето ми се оправи, когато започнах да пия Диане 35, по-точно няколко месеца след началото на приема.
Виж целия пост
# 14
Лореал имат нелоша серия за акне и млада,мазна кожа - Pure Zone. Но трябва да взимаш всичко,и тоник,и крем,и серум,т.е. да си направиш пълната програма на почистване и поддържане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия