мами...дайте мнение ...

  • 1 219
  • 26
майчета ,разчитам на вашето професионално майчинско мнение за това кенгуро :
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=575867

как ви се струва?
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Симпатично е  Mr. Green, но не знам този покрив на главичката защо е  newsm78  изглежда неудобен  Peace
Виж целия пост
# 2
Какво точно те интересува за кенгуруто по принцип  newsm78
Точно такова не съм виждала, но изглежда удобно, ама не мога да разбера за какво са всичките тези каишчици  Shocked
Виж целия пост
# 3
пише че покрива е срещу вятър и дъжд,а каишките придуржат може би .....отвсякъде  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Изглежда много стабилно и хубаво,ако смяташ да го ползваш много да ,добре е да е по стабилно.
Виж целия пост
# 5
Абе придържат хубаво ама като трябва да сваляш и слагаш често  newsm78, що не поразгледаш на Чикото сайта - нашето беше такова и нямам оплаквания - семпло и изчистено до оптималния минимум за безопасност и удобство, става и за обънато бебе напред и за новородено и за после с емаха твърдата подложка и така. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Кенгуруто изглежда супер стабилно ако детенце е обърнато към теб, но проучи дали може да се махне подложката за глава и дали може да поставиш детето, така че да гледа напред.
Виж целия пост
# 7
много е хубаво кенгуруто - с тази твърда подложка за главата може да носиш бебето в легнало положение, докато е малко. После тя се сваля. Удобно е.
Лично аз бих била доволна на много обезопасителни каишки, понеже синът ми изобщо не мирясва, постоянно се върти да гледа наляво-надясно. По-добре да вържеш 2 каишки повече, но да ти е мирна главата.
Виж целия пост
# 8
Изглежда много стабилно и хубаво,ако смяташ да го ползваш много да ,добре е да е по стабилно.
Peace
Виж целия пост
# 9
И на мен ми изглежда стабилно и добро!   bouquet
Виж целия пост
# 10
изглежда ми много стабилно,а и е хубаво на вид  newsm10 дали е удобно обаче незнам newsm12
Виж целия пост
# 11
Изглежда много стабилно и хубаво,ако смяташ да го ползваш много да ,добре е да е по стабилно.
newsm10
Виж целия пост
# 12
Да изглежда много добре,но наистина разбери дали може да се обръща бебо да гледа напред.Имай в предвид че няма да го ползваш много,защото бебо бързо расте и натежава.Ще останеш без кръст.Аз мойто го ползвах повечко ама по принуда,щото беше зима и това беше най-бързия начин да се предвижим,а сега е топло.Както си прецениш Peace
Виж целия пост
# 13
ами купих го ,сега като дойде ще видим как е .Ще ви пиша какво може и какво неможе с него  Mr. Green
благодаря ви от сърце за помощта момичета.
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 14
Честито, със здраве да си го ползвате   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия