"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" тема 3

  • 28 993
  • 1 114
АЙДЕ ЧЕСТИТО!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

.com/


E-mail
dvbgm@yahoo.com
fdbm@mail.bg
Телефони за връзка
Росица Букова - 0888 849803

Мария Милева - 0888 849932

Гергана Пожарски - 0886 364561

Ева Димитрова-0887 237348

Връзки с обществеността
Линда Александрийска - 0887 906990, 0888 500143

Отговорник проекти
Ивет Кънчева - 0888 535919

Превенция генетични заболявания и деца с увреждания в институции
Мариета Стоянова - 0898 613161

Помощ на социално слаби семейства, самотни майки и майки-сираци
Ивет Кънчева - 0888 535919
Весела Ставрева - 0889 436844
Юлияна Мицева - 0889522518

Предишна тема
Виж целия пост
# 1
ами хайде да ни е честита - и да се опитам да я нарека - нека ни е тема със много успешни акции, с много детски усмивки, със много помощ и раздадена любов, нека е тема на много новодошли в Движението, нека да ни е кадем за да успяваме не само в начинанията си в Движението, но и в личните си начинания- защото щастливи вкъщи ако сме - за децата ще сме по полезни Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
хайде да подкарам Роси - Роска пита ли мама за нещата от базара, и ще можеш ли от нещата за Гомотарци да отделиш един чувал за да го пратя в петък защото няма да могат да закарат много багаж че е пълна колата, ако можеш - в Четвъртък Дамян е втора смяна - тоест от 14.00 - можеш ли да му го закараш - той е до 22.00 на работа - за да го пратя?ако ли не ще пратя само нещата които имам в мен, а твоите на следващото им ходене - то ще е скоро Hug Hug
Виж целия пост
# 2
айде,да е жива и здрава Мариетка Heart Eyes

И понеже пак се събраха сто неща Crazy.....
1.Гери пътува в петък за Плевен и ще занесе за самотната бъдеща майка доста неща,вкл.количка и кошарка.Момичета,благодарим  bouquet
2.Утре при Мишо на свиждане в 11.00 на арката на Александровска..........Дуци,ако идваш да ти взема нещата за бебето newsm78
3.Срещата newsm78Азмога в събота,но с детето.Ако искате да се видим на Патиланци newsm78Моя беснее сам в залата и не е проблем там,стига и вие да можете..........той не спи между 13.00 и 15.00ч.Ако не-остава за другата седмица.Но трябва да е много скоро Praynig
4.Идната седмица трябвада се отиде до Трън и Калотина,задължително.За Трън няма кво да чакаме Wink
5.Весе,изненадай ни  bouquet
6.Мери пак ми напомни,че на Велик ден на бензиностанзия Темпо в Младост могат да сложат неща от базара за продажба.Ще го уточнявам утре кога,как..........

съжалявам ако някой ми е звънял на мобилния Embarassedзабравиласъм го в колата и имам няколко пропуснти Mr. Green

За петък чакам Веси да каже дали е с мен за да знам утре колко сокове да взимам.
казвайте ако пропускам нещо Praynig
Виж целия пост
# 3
ами хайде да ни е честита - и да се опитам да я нарека - нека ни е тема със много успешни акции, с много детски усмивки, със много помощ и раздадена любов, нека е тема на много новодошли в Движението, нека да ни е кадем за да успяваме не само в начинанията си в Движението, но и в личните си начинания- защото щастливи вкъщи ако сме - за децата ще сме по полезни Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
хайде да подкарам Роси - Роска пита ли мама за нещата от базара, и ще можеш ли от нещата за Гомотарци да отделиш един чувал за да го пратя в петък защото няма да могат да закарат много багаж че е пълна колата, ако можеш - в Четвъртък Дамян е втора смяна - тоест от 14.00 - можеш ли да му го закараш - той е до 22.00 на работа - за да го пратя?ако ли не ще пратя само нещата които имам в мен, а твоите на следващото им ходене - то ще е скоро Hug Hug

Вики,аз имам човек за малкият утре до 13.00ч.,така че newsm78няма как да му ги закарам.Иначе имам 2 чувала и 1 кашон заделени за там.А да правя комбинации за 1 чувал само newsm78Айде да е на другото ходене.Тъкмо ще взема и от препаратите,че са при Васко в църквата.
Виж целия пост
# 4
написах писмото до изпълнителния директор на егмонт българия. ще го пратя утре, че у дома принтерът все още прави омазани свински копия - май ще трябва да го водя на доктор Wink
на сайта им пише, че се занимават с благотворителност по принцип. дано да излезе нещо, че да зарадваме децата с нови книги, особено мъниците.

казвала ли съм вече, че се гордея с вас?  bowuu

Роси, горе главата! не можеш да промениш света, но можеш да промениш един час, един ден, от живота на едно дете. и направената от теб промяна ще работи в сърцето на това дете и ще донесе след себе си още промени...  Hug
Виж целия пост
# 5
 Embarassedето кво забравих #2gunfire

Моля Дамянти и 4арлин да пуснат снимките от базара на
 dvbgm@yahoo.com

за да ги сложим в сайта Hug
а,приготвили сме благодарствени писма за Столична община и ЦУМ и ще ги занесем тия дни.Някай желаещ да поеме Общината newsm78Утре ще ги имам разпечатани в 11.00 и мога веднага да ги дам Wink
Виж целия пост
# 6
Роси, ще се опитам да дойда да взема багажа. Ще се закова на аварийни пред арката, щото ще съм с детето, да ми метнеш багажа за бебето Wink
Ако ще идвам ще ти звънна утре в 10 за да знаеш дали да го взимаш багажлъка Heart Eyes
А я кажете сега за тая Мина... Какво става? Ще я бием ли Wink? Нали уж дома бил по-добре след нейното назначаване?
Виж целия пост
# 7
написах писмото до изпълнителния директор на егмонт българия. ще го пратя утре, че у дома принтерът все още прави омазани свински копия - май ще трябва да го водя на доктор Wink
на сайта им пише, че се занимават с благотворителност по принцип. дано да излезе нещо, че да зарадваме децата с нови книги, особено мъниците.

казвала ли съм вече, че се гордея с вас?  bowuu

Роси, горе главата! не можеш да промениш света, но можеш да промениш един час, един ден, от живота на едно дете. и направената от теб промяна ще работи в сърцето на това дете и ще донесе след себе си още промени...  Hug

Яни  bouquet
по принцип в писмата искат конкретни домове.можеш да визираш Перник,с.Дрен,Доганово,с.Медвен,с.Калотина newsm78Софииските домове също Wink
Като си готова ми звънни да го подпечатам............Е,не по телефона де Joy
Виж целия пост
# 8
Роси, ще се опитам да дойда да взема багажа. Ще се закова на аварийни пред арката, щото ще съм с детето, да ми метнеш багажа за бебето Wink
Ако ще идвам ще ти звънна утре в 10 за да знаеш дали да го взимаш багажлъка Heart Eyes
А я кажете сега за тая Мина... Какво става? Ще я бием ли Wink? Нали уж дома бил по-добре след нейното назначаване?

Дуцка,излизам в 9.30 утре,звънни до тогава или смс Simple SmileЩе те чакам ,ок и ще ти дам багажа.Не е много

не знам за Мина.......но напоследък само проблеми там,децата се влошават,домът се руши ,а тя не прави нищо.Поради факта ,че не разреши Баксанова да снима и покаже домът ние не можем да търсим още пари за ремонт там.С тия 3 500 от базара не правим нищо.Кое да е по напред CloseОт там тръгна всичко,не желае да се показва домът по ТВ-то , а ние на това разчитахме.

Здрави деца сега лежът по болници и тя дори не се интересува как е детето SadКво да я коментирам,ще пускаме жалби  и ако трябва да я махат.
Виж целия пост
# 9
роси, за печат не бях мислила. в такъв случай да го разпечатам на бланка на движението - има ли такава? или да спретна един header с логото и инфо за контакт?

от твое име ли да излезе, щом ще е с печат?

аз го бях замислила от мое име, по повод на годишнината на издателството (бяхме поканени на празненството им) и с приложено инфо за движението. мога да го променя, ако прецениш.
Виж целия пост
# 10
роси, за печат не бях мислила. в такъв случай да го разпечатам на бланка на движението - има ли такава? или да спретна един header с логото и инфо за контакт?

от твое име ли да излезе, щом ще е с печат?

аз го бях замислила от мое име, по повод на годишнината на издателството (бяхме поканени на празненството им) и с приложено инфо за движението. мога да го променя, ако прецениш.

пускай го от твое име тогава Winkняма проблем,само казвам какво искат някои фирми като молим за нещо Wink
Виж целия пост
# 11
Embarassedето кво забравих #2gunfire

Моля Дамянти и 4арлин да пуснат снимките от базара на
 dvbgm@yahoo.com

за да ги сложим в сайта Hug
а,приготвили сме благодарствени писма за Столична община и ЦУМ и ще ги занесем тия дни.Някай желаещ да поеме Общината newsm78Утре ще ги имам разпечатани в 11.00 и мога веднага да ги дам Wink

Да,Роси ще ги пусна снимките,но ще е утре че сега стана много късно newsm46
Ако трябва да се носи в Общината мога аз да отида.
Момичета,при мен има една покривка за детско креватче с МикиМауси Simple Smile ако има някой идея за къде може да послужи, казвайте!
Виж целия пост
# 12
Роси, ще гледам да дойда утре в 11:00 часа !
Виж целия пост
# 13
 По точка 6. ко да прайм? Аз мога да отида, но моля Ве не сама (и ще бъда с Калина).
Виж целия пост
# 14
Момичета, надявам се , че не сте забравили 19 ОДЗ в Младост. Имат тържество за Великден, а сте обещали нещо за почерпване !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия