резултати от изследвания

  • 502
  • 4
момичета,днес си взех изследванията и забелязах,че еритроцитите ми са малко под нормалното.трябва да са между 4.0 и 5.0,а те са 3.7.хемоглобинът ми е също малко нисък,а левкоцитите ми са с 2.9 над нормата.смятате ли,че има повод за притеснение,какво означават тези резултати и евентуално как мога да ги подобря? Rolling Eyesна преглед съм чак на 30.май и не ми се чака дотогава да говоря с лекаря ми.благодаря ви. Hug
Виж целия пост
# 1
През цялата ми бременност хемоглобинът ми е бил на долната граница, даже и малко под нея, но докторът никога не ми е казвал, че има проблем, но при всички положения е най-добре да говориш с лекаря.
Виж целия пост
# 2
При мен и двете ми изследвания показваха подобни резултати, трима лекаря ми ги прегледаха ( един от тях е директора на детската хематология), всички дадоха едно и също мнение - няма никакъв проблем, това са нормални стойности за бременост.
Спокойно!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Ако гледаш референтните стойности ще се заблудиш, защото, както каза акушерката, при която ходех на консултация "това са стойности при нормални хора, а ти сега си бременна". Всяко леко отклонение по време на бремнност е нормално. Аз пък се бях шашнала за утайката в края на бременността, но се оказа че при бремнни стойностите са къде-къде по-восоки.
Вярвам, че няма проблеми newsm10
Виж целия пост
# 4
Моите стойности също са подобни и лекарите никога не са ми казвали, че има проблем. При бременните стойностите са различни, затова изчакай консултацията, и ако док каже, тогава вземай мерки.
Ако твърдо си решила да предприемеш нещо, то нека бъдат за тази седмица храни недей да пиеш лекарства.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия