Изчистване след големи количества хормонални таблетки!

  • 5 056
  • 16
Преди около година и половина (преди да забременея с малкия) започнаха да ми се издуват ръцете и получих кръвоизлив- тръгнах по доктори- от 6 доктора имам 6 диагнози. Започнаха да ми изписват различни видове хапчета, които аз пиех с надеждата да се оправя. Точно се бях пооправила и едно камикадзе, правейки обратен завой ни удари челно с не малка скорост, при което аз политнах към предното стъкло! Спаси ме колана, който обаче така се вряза в корема ми, че получих нов,  доста по-силен кръвоизлив. Отново започнаха кръвоспиращите инжекции в Пирогов при д-р. Иванов (много съм му благодарна! Heart Eyes ), отново хапчета, изписани ми от всичките лекари, които се чудеха какво ли ми е newsm78 За 2 месеца от лекарствата качих окло 20кг. Казваха ми, че това е нормално и да не се притеснявам- щяла съм да се изчистя и да отслабна от само себе си Thinking За справка- пиех : Метергин, Оргаметрил, Логест, Регулон и Белергамин (последното понеже един от лекарите каза, че всичко ми е на нервна почва).
Преди около месец ходих и при билкарка (ръцете ми отново са като боксови ръкавици), която ми
даде една билка за изчистване на организма, но ако и тя не помогне.... ще се побъркам! Cry
Моля, мами Praynig ако някоя от вас е имала подобен проблем да ме посъветва какво да направя! На лекар повече няма да отида. Остава да кача и още 20кг. и направо сама ще си влеза в лудницата- без никой да ме праща! Cry
Виж целия пост
# 1
Каква билка пиеш?
Виж целия пост
# 2
Ами незнам как се казва. Там се ходи на преглед и тя ти дава билката. На нея не пише какво е. Ако искаш адреса, ще ти го дам Wink
Виж целия пост
# 3
Ами аз за цялостно пречистване на организма съм пила Полски хвощ и Мужик корен, но незнам в твоя случай дали са подходящи  newsm78
Виж целия пост
# 4
Ще следя темата,защото и аз за 2г. изпих страшно много хормони.Няма да ти казвам колко кг съм качила да не се шашнеш.
Виж целия пост
# 5
Ами, ако има ефект от тази билка ще напиша адреса на билкарката.
Виж целия пост
# 6
Момичета, не се тъпчете с какви ли не билки! Направете едно гладуане на плодове с правилно захранване по системата на Лидия Ковачева и пречистването на организма ви е гарантирано! Ако след това съумеете да промените храненето си и запазите здравословния начин - няма да имате повече проблеми с килограмите!Личен опит - след многогодишно пиене на хормони това ми помогна да пречистя организма си и да забременея!
Виж целия пост
# 7
изключени ли са други причини за тези отоци, рядко от дисбаланс на половите хормани само се стига до такива отоци, каквито описваш
Виж целия пост
# 8
Ами то освен, че ми оттичат, ръцете ми стават и сини от китката до върха на пръстите. Правени са ми изследвания и не могат да разберат от какво е. Единия от лекарите каза, че най-вероятно е синдрома на Райно.... нещо си (не го запомних Embarassed )- свързано е с нарушение на периферното кръвообръщение, но след това каза, че може и да е студова алергия..... и после каза, че той не може да даде точна диагноза и ме прати при поредния лекар, който пък ми каза, че най-вероятно имам ревматичен артрит, но не бил сигурен и за по-сигурно ме прати при друг лекар, който ми каза, че имам хормонален дисбаланс и ми назначи изследвания, които се оказаха добри и ме прати при ендокринолог и тя каза, че имам базед и ми назначи изследвания, които пак бяха добри и ме прати на друг лекар и......така  до безкрай Tired Лошото е, че всеки ми изписваше някакви лекарства, та затова съм сега така....  Cry
Вече само по екстрасенси не съм тръгнала..... Tired
Виж целия пост
# 9
от студено време и вода стават ли ти пак сини и подути ръцете, почти безчувствени?
Ако да- много вероятно е да е Рейно. Котсултирай се с дерматлог иревматолог. С хормоните може би се объркват още повече нещата.
Виж целия пост
# 10
Ами да. Зимата  даже ми изтръпват връхчетата на пръстите, а на дясната ръка палеца, показалеца и средния пръст въобще не ги усещам. Сега са ОК, само са малко издути! Аз на 2-ри започвам работа и няма да имам време пак да обикалям по доктори, затова днес ще отида за направление!
Благодаря PolarFox  bouquet
Виж целия пост
# 11
Лора, стискам палци да се оправиш скоро  Praynig !
За прочистване на организма се прави гладолечение или плодолечение, естествено с правилно захранване след това. Прави се по схема и определено смятам, че трябва да е под окото на специалист, особено в твоя случай, защото проблемите не са малко. По - лек вариант на прочистване е храненето само с постни храни и никаква захар, бяло брашно, консерванти и подобни. Освен това се пият доста билки, но кои точно зависи от проблемите ти. Правят се и клизми през ден  Sick . Аз лично не съм се подлагала на подобно прочистване, опитвала съм с плодове, но не изкарах дълго. Та, след като се прочистиш (около месец - месец и половина), започваш да се храниш разделно и ограничаваш животинските продукти колкото можеш.
Познавам хора, които са се подлагали на подобни терапии и са адски доволни, но аз лично не знам, дали бих могла да се справя, но засега и не възнамерявам да пробвам. Ако бях, обаче, на твое място сигурно всичко щях да опитам. Знам какво е да ходиш от лекар на лекар и накрая никой да не помогне  Sad .
Стискам ти палци
Виж целия пост
# 12
Защо не пробваш с хомеопатия + Аквасорс (водораслите)? Аквасорс имат едномесечна програма за детоксикация - "Лесно начало". Не съм я пробвала. На детето давам от другите препарати, но я предписаха на брат ми, след няколкомесечно ходене по доктори, безброй диагнози, сума лекарства ... Проблемът му е друг наистина, но програмата е универсална.
Виж целия пост
# 13
Лора, да нямаш някоя професионална вредност- вибреции, работа с химикали  newsm78, помисли и за това.
За Рейно много помагат пхериверни съдоразширяващи, модното Гинко Wink, но има по-добри препарати и не толкова добри.
Виж целия пост
# 14
PolarFox аз съм компютърен оператор- около мен няма химикали и т.н. Ще ходя на лекар другата седмица някак си- след или преди работа. А какви са тези съдоразширяващи и опасно ли е да се пият без лекарска препоръка?
Ей, момичета- билката действа (не ми работят емотиконите и затова не мога да ви покажа как подскачам). Снощи обух една пижама (приватизирана от мъжа ми), която по рано вдигах до под шкембето и толкоз- нагоре не ставаше. Сега си я обух както си трябва и чак за секунда замръзнах на място от учудване. Даже питах мъжа ми дали не е скъсана някъде та толкова лесно влязох в нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия