Нашите фигури

  • 865
  • 6
Мами, споделете коя с каква фигура е и  какви дрехи според вас ви отиват.Или мнението ви на кои фигури какви дрехи отиват?Аз например съм с типично женска фигура с по-заформен ханш.Не съм много сигурна какво точно ми отива, особено сега, когато съм трупнала някое друго килце през зимата.В някои дрехи изглеждам по-добре, в други не дотам.Но това го виждам в отражението на огледалото.А аз си мисля, че човек от страни изглежда по-друго.Зная, че е важно да се харесваш ти, но и е важно как те възприемат околните.А вашето мнение какво е?А меду другото искам да си купя пола за сега, но нито знам какво има по магазините, нито какъв модел е подходящ за мен, а и съм малко на ВИЕ с полите и роклите.Но пък ми се носят.Приемам съвети.
Виж целия пост
# 1
Моята е малко мъжки тип. Широки рамене, стройни слаби крака, без бричове и с широка талия. Добре, че бюст ми е голям, та ми придава женствен вид.
Отива ми всичко, с изключение на панталони с ниска талия, рокли на верев, поли, които се разширяват още от кръста или с набор.

Вземи си пола с А силует! Дължината зависи от ръста и краката.
Виж целия пост
# 2
Моите прасци са доста големи, и не нося поли с дължини до коляното ила малко под коляното.
Дрехи си избирам... на око... отивам в магазина, меря, ако ми хареса как стои купувам веднага, иначе... меря друго. Веднъж заведох едно хлапе с мен, исках да си купя дънки. И го питам "стават ли?", той се превъзнася, ама смее ли да каже нещо друго  hahaha Но пък щом и мъж ми ги одобри значи Марто е бил обективен Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз съм слаба от кръста нагоре, талия имам и оттам надолу - зле. Доста едри ханш и бедра/само там качих от бременността/, иначе прасците ми са нормални, а глезените биват. Нося поли до коляно или по-дълги/но задължително над глезените/. Панталони и дънки само с широки крачоли.
Виж целия пост
# 4
Аз съм с женствена структура- имам си дупе и цици и съм с тънка талия. Доста съм висока и общо взето се харесвам с повечето неща. Но избягвам дължини около коляното, че не си харесвам прасците.
Виж целия пост
# 5
Аз имам много тесен таз, но големи цици. Талия - малко трудно забележима. Отиват ми тесни дрехи в горната част и широки в долната, да компенсират липсата на гъз. Още си ходя с лек чарлстон, понеже съвсем прави дънки ми седят зле.
Виж целия пост
# 6
Имам една страхотна книга, в която е описано как да подберем дрехи и аксесоари, подходящи за нашата фигура.
Казва се "Намерете своя стил" на Валерия Пиърсън. Има съвети за ниски фигури, високи фигури, широк ханш, липса на талия, тънки крака, дебели крака и въобще всякакви особености на тялото

Иначе по темата: аз съм много висока, с тънка талия, сравнително широк ханш, нормални цици и мнооого дълги крака. От кръста нагоре съм винаги слаба, независимо колко кила съм качила общо. Трупам повече на ханша, но не ми личи заради ръста
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия