Голям проблем с Gmail!

  • 2 735
  • 20
# 15
И като си правите нова поща, освен юзърнейм и парола, си запишете и датата на създаването й.
И темите на всички имейли.
И номера на гащите си...
 #Cussing out
Точно на такива въпроси трябваше да отговаряме-кога е създадена пощата. Кой помни кога- преди 7-8 години. Ще я убия дъщеря ми (защото тя е този човек, за когото питам)
Виж целия пост
# 16
А, значи съвсем същата история като нашата!
И аз с мейла на дъщерята се разправях.
Виж целия пост
# 17
Аз заради друг не бих пуснала такава глупава тема😀 Ама нея какво да я правя!
Виж целия пост
# 18
Аз търсих, рових в нета, във Фейса изпрасках пост с молба за телефон поне - няма и няма.
Не е глупост, това е реален проблем, който вероятно изпитва поне един ползвател на Гмайл всеки ден, а те го неглижират, не знам защо.
След като се пишат едва ли не за най-добрата компания във света, би трябвало да са намерили решение на такава "дреболия".
Виж целия пост
# 19
Наистина проблемът е голям. Преди да пусна темата, тя направи абсолютно всичко, за  което беше посъветвана тук.
Затова й предложих да опитам да потърся помощ, като се надявах да има връзка с администратор.
Аз не използвам gmail, abv и др. Свикнсла съм, когато имам проблем да се обаждам и да ми го отстраняват.
Но това е положението с gmail- абсурдно трудно!
Виж целия пост
# 20
С абв ми се случи нещо подобно пък на мен!
Принудиха ме да си сменя паролата, защото имало някакво влизане или незнам си какво.
Аз, опарена от Гмейла, внимателно си записах паролата на лист.
Нъцки!
Не можах да вляза с новата парола. Нито със старата.
Контактната форма - пак същите глупости - последно пет адресата, последни 5 теми.
Писах мейл - отговориха ми, че нещо не съм записала правилно, обаче не ми помогнаха.
Та, така - загубих си сума регистрациии и няколко стари приятели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия