Детски карнавален костюм под наем във Варна

  • 1 553
  • 5
Знае ли някой от къде мога да наема карнавален костюм за детския карнавал в градината на дъщеря ми?
Виж целия пост
# 1
Провери в министерство на Купоните,  предполагам че има, знам че там продават, но може и под наем да дават
Успех
В коя градина е детенце?
Виж целия пост
# 2
Цитат
da, predi apteka "Sanita" na Gen. Kolev" v prese4ka vlqvo ot bulevarda (pyrvata prese4ka sled krystovi6teto sys svetofara) ima edno magazin4e,kydeto davat karnavalni kostjumi pod naem.Magazin4eto se kazva "Sbydnati me4ti",dano sym ti pomognala.Zna4i,namira se na ulica s ime na general,v tozi rajon vsi4ki ulici sa takiva.
да, преди аптека "Санита" на Ген. Колев" в пресечка вляво от булеварда (първата пресечка след кръстовището със светофара) има едно магазинче,където дават карнавални костюми под наем.Магазинчето се казва "Сбъднати мечти",дано съм ти помогнала.Значи,намира се на улица с име на генерал,в този район всички улици са такива.

---------
Моля, пишете на Кирилица!
Виж целия пост
# 3
Намира се в една пресечка на бул "Приморски" , точно срещу Военноморския музей, а маг/чето е малко по наътре в уличката "Парашкева Николау" - срещу паркинга на бивишя ресторант "Параклиса"
Надявам се да съм ти била полезна, а може и да провериш в кукления театър или филиала към театъра!
Виж целия пост
# 4
Намира се в една пресечка на бул "Приморски" , точно срещу Военноморския музей, а маг/чето е малко по наътре в уличката "Парашкева Николау" - срещу паркинга на бивишя ресторант "Параклиса"
Надявам се да съм ти била полезна, а може и да провериш в кукления театър или филиала към театъра!
Точно от там купих и на сина и на дъщерята.Харесаха ми и реших да ги купя вместо да са под наем. PeaceИмат костюми и за нас. LaughingТова е точно срещу военното корабче-ще го видиш.
Виж целия пост
# 5
Много благодаря на всички!  bouquet Още днес ще проверя. Градината е "Ян Бибиян".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия