Мнения за д-р Лиляна Райчева - алерголог

  • 4 589
  • 8
Препоръчаха ми да отида при нея за преглед на детенце, но само на едно място беше споменато името й. Някой ако има впечатления от работата й, ще съм благодарна. Работи в Александровска болница, София.
Виж целия пост
# 1
аз мога да кажа за нея. излекува майка ми от едно заболяване което се нарича розацея и според традиционната медицина е нелечимо.майка повече от 20 години страдаше от това и не знам как успя да се свърже с д-р райчева,която е открила ефективно лечение без проява на рецидив.сама прави лекарството(крем за мазане),който излющва болната кожа и премахва проблема изцяло.после даде второ кремче което да възстанови новата кожа.от тогава минаха около 8 години и по лицето на майка ми няма никаква червенина или неравност. така че според мен-заведи си детенцето при нея
Виж целия пост
# 2
viv4o ,а имаш ли координати на д-р райчева?
Виж целия пост
# 3
Д-р Лиляна Райчева, МЦ Ортомед, ул. Никола Петков 56, София 1614, тел.: 02/8181782, E-mail: titigeorgiev@yahoo.com.

Това намерих в нета. Медицинския център се намира до Ортопедията в Горна Баня
Виж целия пост
# 4
благодаря ти!аз все още не съм се насочила към алерголог,но може би ще посетя двама,за по-сигурноче взеха да мо омръзват експериментите с дечица Wink
Виж целия пост
# 5
всъщност като най-добър детски алерголог е известен д-р мустаков.пред кабинета му наистина е лудница,но пък аз да ти кажа че алергиите могат напълно да се излекуват с хомеопатия,така че ако искаш си разгледай и здравния справочник.а традиционната медицина може само с потискащи лекарства да се бори с алергиите.успех
Виж целия пост
# 6
благодаря,за мустаков вече знам,но не мисля че има нещо лошо да се посети още един специалист,все пак става въпрос за лечение,което е сериозна и отговорна работа,а към някои проблеми докторите понякога подхождат доста тенденциозно
интересувала съм се и от възможностите на хомеопатията,все пак благодаря ти за мнението
Виж целия пост
# 7
успешно излекуване ви пожелавам.мисля че лили райчева е добър избор
Виж целия пост
# 8
Благодаря за пожеланията. Днес се свързах с лекарката, но тя не се занимава с хранителни алергии, а такива свързани с белите дробове и дишането. Ще ходим на друг лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия