Търся идеи за официален тоалет

  • 3 962
  • 28
Предстоят ми няколко официални повода: наборна среща, кумуване.
Четох вашите най- нови покупки, но те са по- скоро спортни.
Ще ми се да разбера какви са тенденциите за официални тоалети:
цветове, материи, силуети, аксесоари, обувки, чанти,
както и мъжки такива(мъжо и той трябва да се издокара Wink)
Мога и да си шия, така че не е задължително да е И-магазин.
Отвикнала съм да търся и нося такива дрехи, защото знаете какво е ежедневието ни...
Помагайте, красиви мами! Praynig
Виж целия пост
# 1
Дръпвам темичката напред... Embarassed
Виж целия пост
# 2
Ами и аз същото нещо се чудя ,че другата седмица сме на сватба после на бал и няколко рождени дни. Мисля че преди всичко за тоалета зависи от тялото ти аз преди да родя нямах проблеми с избора на дрехи но сега съм се закръглила и не всичко би ми седяло добре. Иначе идеята ми за офицялен тоалет е панталон от по тънка материя и отгоре полупрозрачна туника с голямо деколте в светли цветове и или ефектен плат или голямо бижу. Другия варянт е офицялен панталон къс до над коляното хубава блузка или ризка и сако задължително на високи обувки.
Виж целия пост
# 3
Е, аз мисля да се ориентирам към късо сакенце(май били модерни сега newsm78) в комбинация с рокленце или пола и блуза. (сватбата е в 2 дни, така че ми трябват 2 тоалета... Tired)
Задължително токче.
В момента съм 54кг. и ми се струва, че ще мога да се разхождам и без панталон...
Виж целия пост
# 4
Ами като цвят да е нещо свежо,това със сакенцето е добра идея,може да си ушеш и панталон и пола за да сменяш и те да са в такива цветове,че да ги съчетаваш със сакото
Виж целия пост
# 5
Мисля си за нещо подобно:

if,  какви цветове предлагаш?
Не са ли модни пастелните цветове?
Виж целия пост
# 6
на мен това много ми харесва
http://www.bebe.com/gp/product/B000E3FICS/sr=1-13/qid=1147014798 … mp;bgColor=FFFFFF

както и този модел на пола
http://www.bebe.com/gp/product/B000EOFY4O/sr=1-18/qid=1147015014 … mp;bgColor=FFFFFF

но и това което се избрала е хучбаво
Виж целия пост
# 7
Ето малко интересни неща-щом можеш да шиеш.Аз съм ги избрала такива,че да мога да си ушия нещо.Незнам обаче до колко официални ще ти си сторят.
тук
Виж целия пост
# 8
Ето малко интересни неща-щом можеш да шиеш.Аз съм ги избрала такива,че да мога да си ушия нещо.Незнам обаче до колко официални ще ти си сторят.
тук
Страхотни модели Peace
Виж целия пост
# 9
Ето малко интересни неща-щом можеш да шиеш.Аз съм ги избрала такива,че да мога да си ушия нещо.Незнам обаче до колко официални ще ти си сторят.
тук

Тези снимки от каде са свалени?
Продават ли се в сайта?
Виж целия пост
# 10
Ами момичетата бяха напускали няколко сайта и аз си ги копнах от тях -идеята ми е понеже имам доста платове да ги покажа на шивачката ми и да измислим дали може да ми ушие нещо от тях.Не се продават за жалост никъде такива дрехи в бг.А иначе сайтовете са на Виктория сикрет и боди сентрал,а също и някакъв швабски.
Виж целия пост
# 11
anjelina, полата много ми хареса и не е нещо слижно. Даже сигурно имам такава кройка в старите списания. Модата си се върти през 8-10 г.
lidiana, семплички са, но и аз си копнах някои дтуг модел, а после ще избирам.
Благодаря ви много момичета!  bouquet
Утре отивам да видя какво предлага магазина за платове, защото и плата трябва да си го бива. Stop
Виж целия пост
# 12
Мисля си за нещо подобно:

if,  какви цветове предлагаш?
Не са ли модни пастелните цветове?


http://www.rozali.com/beauty.php?l=a&p=242
Виж целия пост
# 13
Ето малко интересни неща-щом можеш да шиеш.Аз съм ги избрала такива,че да мога да си ушия нещо.Незнам обаче до колко официални ще ти си сторят.
тук

Страхотни дрехи - очите ми останаха в някои модели.
Виж целия пост
# 14
Ауууу, и  на кой цвят да се спра сега? Wink
 fam , благодаря ти много!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия