Може би ще ми подскажете нещо?!

  • 1 103
  • 7
Здравейте, момичета!

Вчера дъщеря ми /8 год./ падна с колелото и с дръжката на кормилото силно се удари долу ниско в корема. Много я заболя, разплака се, прибрахме се и след като полежа малко се успокои.
 Но вечерта като влезе в банята да се мие с ужас установих, че върху срамната кост има голяма синина /мораво-червена/ с размери около 3-4 см. Просто голяма синина като след ударено. Боли я при допир.
 Как мога да й помогна да се махне синината по-лесно? Може би нещо за мазане? Дали трябва да отидем на лекар? Сега се чувства добре, но аз наистина се уплаших като видях тази синина и предвид мястото на което е......
 Sad
Моля, дайте съвет.
 Praynig
Виж целия пост
# 1
Заведи я задължително на лекар.Така ще си по-спокойна,иначе само ще го мислиш!
Виж целия пост
# 2
Най - добре е наистина да я заведеш на лекар.
Попринцип се слага студен компрес и се маже с хепароид или риванол.
Виж целия пост
# 3
Наистина я заведи на лекар. Той най-добре ще ти каже какво да правиш. Успех! Hug
Виж целия пост
# 4
Само компреси. Синина се разнася ако веднага след удара се направи компрес.
Заведи детето на лекар.
Виж целия пост
# 5
Венериния хълм е мастно натрупване и няма какво да се увреди, но мамите са прави нека лекар си каже думата, а и мястото е такова, че не се маже с мехлеми по форумско предложение.

Дано всичко бързо се оправи  Peace Пиши после как е преминало всичко.
Виж целия пост
# 6
Ох, слава богу - докторката ни успокои.

Просто ще трябва да изчакаме  с времето синината да се разсее и да мине.Simple Smile
Добре, че няма нещо по-сериозно, въпреки че като  видя колко е голяма синината ми се подкосяват краката.

Благодаря на всички!:)
Виж целия пост
# 7
Виждам че вече сте успокоени от лекарката и всичко ще си мине и замине.
 Laughing
Просто се сетих, че и аз... и то на дърти години от скачане с бънджи (по-точно ластиците дето те изстрелват нагоре), такива  синини (чернини) имах по слабините, че цяло лято ме беше срам да се съблека по бански.  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия