За zелените карти...

  • 2 189
  • 30
да ви раzкажа какво се случи ...

преди 2-3 седмици с мъжа ми видяхме реклама zа zелена карта и на майтап пуснахме документи..., т.е. попълнихме ги и като дойде момента да платим, той zатвори проzореца, понеже намеренията ни не са сериоzни...
На другия ден му се обадиха от Америка, 15 мин. лаф,  да гo убеждават да подадем документи, с теzи квалификации и еzици сме имали  шанс 1:30...

и сега ни гложди малко what if...  Mr. Green гледай как подкукуросват хората  Crazy
Виж целия пост
# 1
И аз не знам защо си попълних данните и като стигнах до плащането-спрях.Вече 10 писма ми пратиха да продължа нататък.Официалния сайт за зелена карта е безплатен.Що да им давам пари за глупости.Само че подаването на документите е от октомври до декември.
Виж целия пост
# 2
Къде бягате от таз хубава държава? Crazy
Ние на там се целим, вие към някаква си Америка тичате.
Виж целия пост
# 3
Къде бягате от таз хубава държава? Crazy
Ние на там се целим, вие към някаква си Америка тичате.

Глад,майка,глад! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4

Ама глад и Швейцария нещо не се връзват заедно....
Виж целия пост
# 5
Каква Хамерика ,бе ?  Shocked Не ви пускам   Crossing Arms Wink Аз ако можех от раз бих се преместила по ваШите земи...  Blush
И аз пусках на майтап и от тогава ми спамират поЩата редовно  Crazy
Виж целия пост
# 6
 hahahaАз изобщо не съм забелязала,че тя не е в България. Laughing
Виж целия пост
# 7
hahahaАз изобщо не съм забелязала,че тя не е в България. Laughing

Ми повечето от тук пишещите са някъде по чужбинските земи... Mr. Green
Виж целия пост
# 8
ВНИМАНИЕ
Лотарията за Green Card е безплатна, документи за нея се подават само в определени месеци (ноември - декември). Tова дето сте попълвали са разни сайтове, които вършат услугата срещу заплащане.
Виж целия пост
# 9
hahahaАз изобщо не съм забелязала,че тя не е в България. Laughing

Ми повечето от тук пишещите са някъде по чужбинските земи... Mr. Green
Аз и това не съм забелязала. EmbarassedРазглеждах си непрочетените публикаций и изобщо не съм обърнала внимание. ooooh!
Виж целия пост
# 10
Jolly е права, но geminarius аз не бих напуснала страната, в която сте сега за да се заселя в Америка Peace
 

 
Виж целия пост
# 11
ВНИМАНИЕ
Лотарията за Green Card е безплатна, документи за нея се подават само в определени месеци (ноември - декември). Tова дето сте попълвали са разни сайтове, които вършат услугата срещу заплащане.

  Точно така!!  Peace

това е официалния сайт

http://www.dvlottery.state.gov/

Виж целия пост
# 12
Бих искала да спомена че и моя съпруг наскоро решил да попълни някава форма за зелена карта по интернет.Обадиха му се естествено и разговора беше около половин час.Проблема беше цге те искаха данните на кредитната ни карта.Това е практика на много компании и имайте предвид чев могат да си изтеглят парички много лесно!
Съпруга ми им каза че първо ще говори с мен и после ще дава каквито и да било данни.Те продължиха да настояват още около 15мин,след което им треснахне телефона!
Искам да кажа че понякога си е само зарибявка.
Виж целия пост
# 13
И аз нещо се бях пообъркала и попълних нещо такова преди да усетя, че е фирма. Големи досадници, то не бяха телефонни разговори писма-ей, голям зор да разберат, че не искам да ми посредничат. Пфу. Не се лъжете. Формуляра можете сами да си попълните и фирмите взимат пари само за попълването- те просто нищо друго не могат да направят.
Виж целия пост
# 14
Мда, дано не сте си дали данни на картите.

А и както се говори, че има постъпки да се спира лотарията за известно време...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия