Бързи здравословни въпроси и отговори – 8

  • 43 566
  • 723
Добре дошли!

Заповядайте в осмата поред тема, в която споделяме личен опит, полезни непрофесионални съвети и практики от здравословно естество. doctor

Моля, имайте предвид, че обсъжданите в темата идеи и предложения следва да служат само за насока към подходящ специалист, който да назначи адекватно на заболяването или здравословния проблем лечение. Съветите в темата не бива да бъдат приемани като диагноза и не трябва в никакъв случай да са повод за самолечение!

Линкове към старите теми: #1, #2, #3, #4, #5, #6 и #7.

Моля, вместо запис, отговорете на въпроса: "Имате ли понастоящем някакви здравословни оплаквания от неизяснено естество, за които се чудите към какъв тип специалист да се обърнете?", или просто копирайте въпроса си от миналата тема, ако е бил публикуван непосредствено преди отварянето на новата тема, и по тази причина е останал без отговор от останалите потребители.

Моля, нека спазваме благия тон и съблюдаваме добронамереността в изказа си. Благодаря! bouquet
Виж целия пост
# 1
Копирам и тук, че постнахте линк към новата твма докато пишех.

Пак ще пиша за Примолут Нор. Боли ме главата, но не знам дали е от него. Пише го на листовката като страничен ефект, за който тряжва да се спре моментално. Поя го от 3 дена, в цикъл съм, и след малко ми предстои да пия още едно хапче за деня. Не знам какво да правя. Страх ме е от тия хормони, пък ми се налага, не е за отлагане на цикъл или почивка, Здравословен проблем е. Отделно ми е и едно замаяно... чудя се какво да правя. За три дена пиене можв ли да ми докара инсулт товя, егати.
Виж целия пост
# 2
Боли ли ваденето на песъчинка ?
Ще поизчакам, дано не ме дразни повече
Виж целия пост
# 3
Wind_, възможно е да няма никаква песъчинка, а просто окото ти да е раздразнено. Случвало ми се е. Peace
Виж целия пост
# 4
Wind - Визин  бяха капките с които мъжа се оправи сам , често промиваш и така , дано се оправиш и не се налага да търсиш очен .

Утре ще ходя при личната аз , да си сверя часовника
Виж целия пост
# 5
Wind, на ММ скоро му вадиха, мисля в ИСУЛ само намери дежурен. Капват упойка, от която веднага се развеселяваш и не боли:) Моментално облекчение има след махането, само няколко дни трябваха да се възстанови одрасканото, яд го беше, че не е отишъл веднага.
Виж целия пост
# 6
Simple Smile
Копирам и тук, че постнахте линк към новата твма докато пишех.

Пак ще пиша за Примолут Нор. Боли ме главата, но не знам дали е от него. Пише го на листовката като страничен ефект, за който тряжва да се спре моментално. Поя го от 3 дена, в цикъл съм, и след малко ми предстои да пия още едно хапче за деня. Не знам какво да правя. Страх ме е от тия хормони, пък ми се налага, не е за отлагане на цикъл или почивка, Здравословен проблем е. Отделно ми е и едно замаяно... чудя се какво да правя. За три дена пиене можв ли да ми докара инсулт товя, егати.

Успокой се, няма да е от него.
Щом е за здравословен проблем, ще го пиеш.
Не съм пила Примолут, имам опит с Оргаметрил, който е аналог. Такива явления не съм имала. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
мадам тиква, комоциото не е шега работа. Ако имаш някакво притеснение, не се колебай да потърсиш лекар.

Уинд, на сина ми скоро му вадиха стружка от окото, няма никакво усещане след капката упойка.
Виж целия пост
# 8
Здравейте! Бих искала да попитам, ако някой са го оперирали за ечемик на клепача, след колко време вече ви позволиха да си мокрите окото и да използвате грим и козметика? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 9
Копирам и тук, че постнахте линк към новата твма докато пишех.

Пак ще пиша за Примолут Нор. Боли ме главата, но не знам дали е от него. Пише го на листовката като страничен ефект, за който тряжва да се спре моментално. Поя го от 3 дена, в цикъл съм, и след малко ми предстои да пия още едно хапче за деня. Не знам какво да правя. Страх ме е от тия хормони, пък ми се налага, не е за отлагане на цикъл или почивка, Здравословен проблем е. Отделно ми е и едно замаяно... чудя се какво да правя. За три дена пиене можв ли да ми докара инсулт товя, егати.

Когато ми се налага изобщо не чета листовки, пия и това е.
Ето аз нямам щитовидна жлеза, цял живот ще бъда на хормони.Избор нямам- я ги спра 2-3 месеца и това е ще преключа,от 3 години ги пия и листовката още не съм я чела.
Понякога се налага да се избере по-малкото зло.
Виж целия пост
# 10
Да попитам и тука - колко време е необходимо, за да излязат резултатите от скенер (на глава)?
Виж целия пост
# 11
Листовките се четат именно за да се знаят страничните ефекти и ако такъв се появи да не се притеснява човек от какво е, а да знае, че е от лекарството.


Виж целия пост
# 12
Листовките се четат именно за да се знаят страничните ефекти и ако такъв се появи да не се притеснява човек от какво е, а да знае, че е от лекарството.


Да де, но когато си хипохондрик усещаш абсолютно всички симптоми.
Виж целия пост
# 13
Да попитам и тука - колко време е необходимо, за да излязат резултатите от скенер (на глава)?
Ако има доктор може и веднага да ги разчетат. Но ми се е случвало да ходя и друг ден да си вземам резултатите.
Виж целия пост
# 14
Здравейте,цистита ми е възпален.
Днес реших да си пусна ПКК и урина.
Всичко е в норма,освен левкоцитите в урината-75 са,което си е доста завишено.
Дали това се дължи на цистита?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия