Въпрос за храненето

  • 541
  • 11
Здравейте майчета.Да попитам ние сме вече на 2 седмици и се храним с Фризолак,трябвали да го събуждам в 3.00ч. да се храним или да го оставя да си поспи до 6.00.Забравила съм как беше с баткото. newsm78Извинявам се ако въпроса ми е малко тъпичък Embarassed
Виж целия пост
# 1
Ако детето не се буди самО, не го буди  Peace освен, ако имате проблеми с наддаването ...
Виж целия пост
# 2
Защо да го будиш newsm78,другите се чудят как ще отучват децата от нощното хранене,а ти...Щом си спи детето,значи се е нахранило,почивай си и ти Peace
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти за бързия отговор Peace.Днес бебо ще си поспи,а утре ще взема да се обадя и на педито
Виж целия пост
# 4
Аз пък будалата будех 1 месец по часове и сега като се сетя как съм го разсънвала детето чак ме хваща яд.Но пък си се оправдавам че беше мъничка/2,300 кг/ и да наддаде...От втория месец сме на поискване.Добре че е форумчето.
Виж целия пост
# 5
оставяи го да си поспива  Peace

моита дъщеря беднъж я събудих да я водим на консултация и после съжелявах целият ден от тогава на сам не я пипам  Naughty
Виж целия пост
# 6
Аз пък будалата будех 1 месец по часове и сега като се сетя как съм го разсънвала детето чак ме хваща яд.

За хранене не съм будела, но за къпането  ooooh! Всяка вечер задължително. Както вика дъщеря ми "аз не съм виновна, но пуста глава..."  Banghead

Бебето си има инстинкти- гладно няма д остане, щом му се спи- спи, щом му се яде-  newsm45

Виж целия пост
# 7
Всички отговори са перфектни и много свежи  според мен!
Мага само да подкрепя!
Виж целия пост
# 8
Ами аз съм от тези ,които никога не са будели,а тях ги будят Joy Joy
Сакън,недей!
Виж целия пост
# 9
Оставяй го да си спи детенцето,щом не се буди,значи не е гладно.
Виж целия пост
# 10
Не го буди. Щом си спинка, значи не е гладно. А използвай да спинкаш и ти  Laughing
Виж целия пост
# 11
Теб ако те събудят за да ядеш, как би реагирала? Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия