Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ТЕЛК, Обжалване на ТЕЛК 3

  • 124 945
  • 746
# 735
Да ви запитам аз тези, които сте подавали скоро документи в социалните. Как беше процедурата? Телк + акт за раждане , нали? А също и дали трябва да се изчака за заверка на Макариополски или може без нея да се подадат  документите? Търсих назад, но не успях да открия отговор, затова, моля да ме извините, ако повтарям въпросите  Peace Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 736
Копие на ТЕЛК решението, копие на акта за раждане и от удостоверението за банкова сметка. Това ми искаха на мен, плюс лична карта за сверка. За заверката на мен казаха, че без да е заверено, не мога да подам документите в социалните.
Виж целия пост
# 737
 - Radost -, много благодаря.  bouquet  Значи- ще се чака.
Виж целия пост
# 738
На копието от ТЕЛК трябва да се напише Вярно с оригинала и от двете страни и да се подпишете.

Съгласни ли сте да обединим темите за ТЕЛК  и за правата на децата ни в една? Ще направим и още една тема за ТЕЛК, в която да разискваме само проблемите около процедурата и правата на порасналите деца с ТЕЛК, защото вече се разминават с децата.
Виж целия пост
# 739
Мама Раче, благодаря и на теб bouquet

Иначе за обединение на темите съм съгласна.
Виж целия пост
# 740
Мама, Раче и аз съм за обединение на темите, а и ще се радвам за място, където да споделяме и проблемите на порасналите ни деца.
Виж целия пост
# 741
Да ви запитам аз тези, които сте подавали скоро документи в социалните. Как беше процедурата? Телк + акт за раждане , нали? А също и дали трябва да се изчака за заверка на Макариополски или може без нея да се подадат  документите? Търсих назад, но не успях да открия отговор, затова, моля да ме извините, ако повтарям въпросите  Peace Благодаря ви предварително  bouquet

Ще Ви трябва още и бележка от училище, че детето учи (ако ходи на училище)  Hug
Виж целия пост
# 742
Това за бележката от училище... по новите правила ли е? Никога досега толкова години не съм носила такава бележка  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 743
Бележка искаха след като навърши 18г. т.е. само в 12кл. при нас.
Виж целия пост
# 744
Това за бележката от училище... по новите правила ли е? Никога досега толкова години не съм носила такава бележка  Rolling Eyes.

Това са точките от декларацията за чл.8д

Детето е навършило 18-годишна възраст, но продължава средното си образование - да/не

Удостоверение от учебното заведение, когато детето е навършило 18 години, че е записано като ученик/ученичка, а за новата учебна година – до 31 октомври (само за деца, навършили 18 години, до навършване на 20 години).
Виж целия пост
# 745
нова'тема

Другата ще пусна по-късно днес!

Виж целия пост
# 746
Това за бележката от училище... по новите правила ли е? Никога досега толкова години не съм носила такава бележка  Rolling Eyes.

Това са точките от декларацията за чл.8д

Детето е навършило 18-годишна възраст, но продължава средното си образование - да/не

Удостоверение от учебното заведение, когато детето е навършило 18 години, че е записано като ученик/ученичка, а за новата учебна година – до 31 октомври (само за деца, навършили 18 години, до навършване на 20 години).
Мамо Раче видях, че е пусната нова тема, но докато не е заключена тази ми се иска тук да отговоря.

Жената, която питаше не е казвала, че детето ѝ е навършило 18 години, така че беше хубаво като се пише нещо да се уточни за кога и кого става въпрос. Иначе като нищо, жената можеше да хукне да търси бележка за .... примерно 10 годишното си дете, а такава никъде да не ѝ поискат  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия