Като каква Елена Йончева придружава Станишев?

  • 4 703
  • 57
Интересно ми е като каква Елена Йончева придружава Станишев, като премиерша или като продружителка. Сега я видях по новините и ми стана интересно. Ако има някакви клюки, това значи че съм ги изпуснала.
Виж целия пост
# 1
като спътница в живота, предполагам!
Виж целия пост
# 2
Това се питахме и ние с мъжо - от къде на къде е там  newsm78
Виж целия пост
# 3
Те са модерна двойка Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Тя му е жена, ама не по документи. Laughing
Виж целия пост
# 5
Е аз знам, че му е "жена не по документи", но като каква е на тази визита при папата.
Пък се и издокарала с шапка - е няма лошо, добре изглеждаше.
Виж целия пост
# 6
е с шапка ще е - трябва да е с покрита глава.
Виж целия пост
# 7
Предполагам скоро ще му е съпруга!
Видях я в един магазин за платове, избираше бели булченски цветенца. Thinking
Виж целия пост
# 8
Предполагам скоро ще му е съпруга!
Видях я в един магазин за платове, избираше бели булченски цветенца. Thinking

Ей то ще е сватбата на годината явно.
Виж целия пост
# 9
В нормалните държави "common-law partner" е понятие,което фигурира във всички официални документи,където се пита за семейно положение,така че присъствието и на Елена там (и където и да е другаде,придружавайки мъжа,с който живее) не ме учудва... newsm78
Виж целия пост
# 10
Предполагам скоро ще му е съпруга!
Видях я в един магазин за платове, избираше бели булченски цветенца. Thinking

Ще чакаме покани Mr. Green
Виж целия пост
# 11
и аз не съм омъжена,но това не значи,че не може да придружавам половинката си.след като са заедно не виждам проблем Hug
Виж целия пост
# 12
Тук няма абсолютно никакъв проблем, просто ми стана интересно и любопитно, защото по протокол премиерът, нали трябва да бъде женен, поне аз така съм чувала. Затова питам.
Виж целия пост
# 13
синео4ка,мисля че вече живеем в токова време,че на никой не му пука кой е женен и кой не.мисля,че премиера не може да бъде сам по такива визити.
не се заяждам просто изказвам мнение Grinning
Виж целия пост
# 14
ами придружава го като журналист Sunglasses (нали е такава по професия).......специален пратеник на БНТ.......отразява визитата на премиера на РБългария и същевременно му прави компания newsm08
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия