пушат ли ви фурните?

  • 5 656
  • 43
според моя мъж фурнатаю не трябвало да пуска пушек-нещо не била добре newsm78дали?
Виж целия пост
# 1
Ми...... Embarassed засамено да си призная - моята пуши, когато не е мита от мнооооого отдавна и всъщност горят изкипелите и накапали останки вътре. Иначе като е чиста не пуши.
Виж целия пост
# 2
От моята излиза съвсем малко,но мисля,че е нормално newsm78.Става дума за парата,нали?
Виж целия пост
# 3
Обаче kukli4ka ме подсети да питам - ти за черен дим ли говориш или за изпарения. Защото моята си има отвор за изпарения и оттам винаги излиза пара когато готвя и особено много при вентилирано печене.
Виж целия пост
# 4
Ми не е нормално да пуше- измий я . Joy

Това в кръга на шегата, явно питаш за парата- но и за нея не мисля,че е нормално.
Виж целия пост
# 5
ами,то че че е наи чиста отстрани не е ,че нямам много време с това бебе,но аз толкова я и ползвам,но отдолу и стъклото са чисти.Сложих едни наденички да пека ,на средно положение беше скарата,с вентилатор пекох и излизаше дим,май беше черен newsm78абе запуши в общи линии,та той за това се заизказва Mr. Green
Виж целия пост
# 6
маи е пара и дим,със сигурност не е мръсна сега я гледах newsm78
Виж целия пост
# 7
Не. Peace
Виж целия пост
# 8
ама изобщо нищо не излиза,така ли?
Виж целия пост
# 9
Пара излиза но дим не /макар , че не съм я чистила отдавна /.
Виж целия пост
# 10
Не, само пара
Виж целия пост
# 11
моята не, но купихме на мама Горение,която 'пуши'
казали са й, че е така било newsm78
Виж целия пост
# 12
   Не пуши, затваря се плътно и нищо не излиза.
Виж целия пост
# 13
Излиза пара. Пуши само като съм я оклепала с нещо мазно #Cussing out
Виж целия пост
# 14
Ооо, аз веднъж дори пламък видях след като пекох наденици на най-горното ниво  Joy

Иначе не - не е нормално да пуши, само пара от яденето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия