Фарингит и ларингит

  • 9 246
  • 24
Малкия ми е от няколко дни с ненормална кашлица и вчера ни изсписаха АЦЦ КиД и Зиртек.
Какво друго мога да му дам,защото от тая кашлица се дави и стига 4ак до повръщане нощем.
А от днес и носа му те4е,като все едно съм пуснала кранчето с водата Cry

Виж целия пост
# 1
каква е кашлицата в крайна сметка-ацц-то е за отхрачване ,а зиртека за алергия.защо са изписали и двете.
Виж целия пост
# 2
Прави му инхалации със сода или лайка.
Виж целия пост
# 3
Може да е бил със задна хрема и от това да са се събрали секрети, които да отхрачва. От АЦЦ кашлицата няма да спре, поне не веднага, но е добре да отхрачи каквото се е събрало. Това, че са тръгнали сополи е добре, поне няма да текат навътре. Ако можеш да го караш да се издухва... Слагаш ли му някакви капки за нос? Аз съм доволна от Коларгол. От него тръгват навън  сополите.
Виж целия пост
# 4
Ами при нас проблема запо4на преди около месец,като се запо4на с едно кашляне само през ноща и давене и повръщане всяка нощ от това закашляне.Като от два дни запо4на да кашля и през деня-постоянно.Кашлицата през ноща я отдадох на пе4ката,но пък въздуха се овлажнява и ве4е незнам.
Виж целия пост
# 5
По описание много ми прилича на бронхиални спазми, причиняващи се от алергия. Синът ми получаваше като по-малък такива спазми, сега вече доста по-рядко и бързо ги овладявам. Свързваш ли започналата кашлица с тръгване на ясла, или закупено нещо ново в къщи? Огледай хубаво жилището ви за мухъл, понякога и влагата е предпоставка.
Бронхиалните спазми се повлияват от инхалазии с вентолин и физиологичен разтвор, може и само с физ. разтвор. Аз ги овладявам най-бързо с хомеопатия.
Виж целия пост
# 6
Свързваш ли започналата кашлица с тръгване на ясла, или закупено нещо ново в къщи? Огледай хубаво жилището ви за мухъл, понякога и влагата е предпоставка.
Бронхиалните спазми се повлияват от инхалазии с вентолин и физиологичен разтвор, може и само с физ. разтвор. Аз ги овладявам най-бързо с хомеопатия.

Не,не я свързвам,защото той ходи ве4е три месеца и нямахме проблеми.
Мухъл и влага за сега не са на лице.
Според мен проблема е от пе4ката,защото се отопляваме на дърва и малко или много постоянно има прах-така мисля аз.
Виж целия пост
# 7
За ларингита задължително е в стаята, където спи да е влажен въздуха.Съд с вода и мокри кърпи.Инхалации с лайка три пъти на ден. Също и една лъжица мед със синапено брашно, след хранене.Ние сме в момента така и ефекта е налице. Също и капки за нос Коларгон, за да искара секретите от носа.Също всеки ден триабва да се проветриава.А Зиртека от колко време го давате?
Виж целия пост
# 8
Задължително въздуха във стаята се овлажнява и редовно проветрявам Peace
Зиртека го давам от в4ера.

Тази нощ нямаше изпълнения/имам предвид кашляне и повръщане/,незнам на какво се дължи newsm78
Виж целия пост
# 9
Това е хубаво, че не сте кашляли. За Зиртека питах, защото при нас беше изписан за 3 месеца.Ако прочетете повече за него ще видите колко странични ефекти има това лекарство.Аз се консултирах с доста лекари и ми казаха мах.7 дни и го спрях.Сега всичко е наредслава богу.Пожелам Ви, успех и дано не кашля вече детето.
Виж целия пост
# 10
Това е хубаво, че не сте кашляли. За Зиртека питах, защото при нас беше изписан за 3 месеца.Ако прочетете повече за него ще видите колко странични ефекти има това лекарство.Аз се консултирах с доста лекари и ми казаха мах.7 дни и го спрях.Сега всичко е наредслава богу.Пожелам Ви, успех и дано не кашля вече детето.

Ami като гледам масово се изписва за дълъг период-та незнам.Ние в понеделник сме на преглед,та ще видим,какво ще ни кажат.
Виж целия пост
# 11
Хубаво е, че сте в понеделник пак на лекар.Най-добре ще преценият за Зиртека дали да го продължите или спрете.Пишете ако имате време какво ново са ви казали.
Виж целия пост
# 12
Консултация с УНГ специалист имаш ли възможност да направиш?
Виж целия пост
# 13
Консултация с УНГ специалист имаш ли възможност да направиш?

Ами да Peace
Кажи за какво по-точно става въпрос newsm78

п.п.Ние с теб двете май все едакви проблеми имаме ooooh!
Виж целия пост
# 14
Ами да Peace
Кажи за какво по-точно става въпрос newsm78
п.п.Ние с теб двете май все едакви проблеми имаме ooooh!

значи аз се поставям на твое място - и първо това ще направя, консултация с добър УНГ колкото е възможно по-скоро без отлагане.
Задължително да се видят ушите много добре, гърлото (сливици), всичко, но УНГ непременно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия