Търся рецептата за крилцата с pepsi!

  • 4 305
  • 16
Гледах я скоро тук някъде но не си я записах .Благодаря предварително за помоща.
Виж целия пост
# 1
Гледах я скоро тук някъде но не си я записах .Благодаря предварително за помоща.

Ето ги! Непременно ги направи! Страшно вкусни са. Става и бутчета и всякакво пилешко.
Виж целия пост
# 2
Гледах я скоро тук някъде но не си я записах .Благодаря предварително за помоща.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152084.0

 наистина стават много добре
в нас много ги харесаха - без малко да се изкуша и аз да хапна (вегетарианец съм )
Виж целия пост
# 3
много жи благодаря!Сега тъкмо ги слагам да се готвят.
Виж целия пост
# 4
все още си облизвам пръстите
Виж целия пост
# 5
Някой би ли казал какво е количеството на Пепси-то и на соевия сос newsm78?!
Виж целия пост
# 6
Зависи от количеството на пилешкото. Аз заливам месото с кола, така че колата почти го покрива, а соев сос съм слагала 1/3 от шишенцето, 1/2 - когато крилцата са повече. Опитай един път, ще видиш какъв е вкусът на месото и сама ще си определиш по колко да слагаш.
Виж целия пост
# 7
и аз ги направих с кола коли4еството о-о 300мл за 16-17 крилца и 100мл соев сос време 40 минути
Виж целия пост
# 8
fifi777, чакаме отзиви после  Flutter
Виж целия пост
# 9
fifi777, чакаме отзиви после  Flutter

Отзивите са четири поста по-нагоре. Grinning
Виж целия пост
# 10
fifi777, чакаме отзиви после  Flutter

Отзивите са четири поста по-нагоре. Grinning
Извинявай, не съм видяла.  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Аз правих крилцата(още като излезе рецептата) - станаха идеални Mr. Green
3 тарелки(по около 300) крилца, някъде към 1 л Пепси налях и 1/3 соев сос.

Правих на скоро на майка ми, но тя не обича крилца, и пробвах с нарязано пилешко месо от филе. Rolling Eyes Соса попи в месото, и стана прекалено сладко Rolling Eyes Embarassed
Виж целия пост
# 12
ОХХХХ, МОМИЧЕТА ДА ВИ КАЖА КАТО СЛУШАХ КАК ПРАВИТЕ ТЕЗИ КРИЛЦА И КОЛКО ВИ ХАРЕСВАТ, СЪОТВЕТНО РЕШИХ И АЗ ДА ОПИТАМ, ОБАЧЕ вЪОБЩЕ НИ НИ ХАРЕСАХА  Laughing[/size], направо ни се сториха отвратителни  Laughing и ще ги изхварлям.Изпържих по 3 яйчица, нарязахме малко бабек и това хапнахме. Не ме е яд, защото те бяха само 5-6, пък и трябваше да се опита.
Виж целия пост
# 13
sorry ,но наистина имат малко извратен вкус smile3521
Виж целия пост
# 14
Тази вечер ги направих и много ни харесаха. Мерси за рецептата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия