Страхотна салата.

  • 1 746
  • 12
Момичета, искам да спделя с вас невероятно вкусна и здравословна салатка Simple Smile
В къщи я правя поне три пъти седмично и никога не ми писва, а аз съм малко капризна Crazy
Ето я и салатата;
Нарязва се бяло зеле на ивички, настъргани моркови, настъргана прясна краставица, царевица от консерва, кълнове и алфа-алфа(люцерна)
Това се залива с няколко лъжици зехтин и сока от лайм (две малки лимончета са добре) и разбира се морска сол  Simple Smile
Да ви е вкусно Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Звучи вкусно. Ще я пробвам.
Виж целия пост
# 2
От къде купуваш кълновете, има ли във веригите Била, Кауфланд...?
Виж целия пост
# 3
ИРА , незнам дали ги има в тези вериги, но предполагам, че да Grinning
Без кълновете също става много вкусна-можеш да сложиш начукани ядки примерно Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ооо, страхотно  Simple Smile И аз много обичам люцерновите кълнове, даже и в зелената салата ги слагам.
Има ги в Била, да.

Виж целия пост
# 5
Ооо, страхотно  Simple Smile И аз много обичам люцерновите кълнове, даже и в зелената салата ги слагам.
Има ги в Била, да.


и в  пикадили
  bouquet миси за рецепката
Виж целия пост
# 6
Благодаря за рецептата!  bouquet Ще я пробвам.
Виж целия пост
# 7
Кълновете на кой щанд да ги търся в Билла?Благодаря предварително и ме извинете за невежеството!
Виж целия пост
# 8
.... бяло зеле на ивички, настъргани моркови, настъргана прясна краставица, царевица от консерва, кълнове и алфа-алфа(люцерна)
Това се залива с няколко лъжици зехтин и сока от лайм и разбира се морска сол 

Правя същата салата  Simple Smile /без царевицата/.

А кълновете от алфа-алфа ги приготвям у дома - лесно е  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Само тази царевица от консерва не ми звучи много здравословно...с тия консерванти...Иначе много вкусна ми звучи..
Виж целия пост
# 10
Ще я пробваме .
Благодаря за рецептата.
  bouquet
Виж целия пост
# 11
Кълновете на кой щанд да ги търся в Билла?Благодаря предварително и ме извинете за невежеството!
При пресните зеленчуци
Виж целия пост
# 12
Кълновете на кой щанд да ги търся в Билла?Благодаря предварително и ме извинете за невежеството!
При пресните зеленчуци
Има и консервирани на Бондюел, при консервите Peace
Салатката звучи чудесно и е витаминозна Flutter Мисля обаче вместо зехтин да сложа сосче от кисело мляко,заквасена сметана и малко горчица  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия