За мами над 60 кг , забранено за слабички

  • 27 727
  • 298
Айде , на намаляването на кг.
Даваме на мами , които имат нужда от см. в ханша или бюста
Приемаме мами и над 80 кг. , и то с удоволствие  Wink , Матакосмата , това спец. за теб

Момичета , аз от снощи намалих храната , тази вечер вечерях само половин кг. снежанка вместо половин кг. от калоричната баница или разните му там вкусотии , които си приготвям и обожавам да изяждам в неимоверно количество

Айде , дебеланки , на борба с кг. наравно с мен  Wink
Виж целия пост
# 1
Аз се записах на йога Simple Smile И скъпият ме посъветва да бягам... в локалното ... до вкъщи  Mr. Green Не е като да няма чуство за хумор Simple Smile

Иначе намалих храната, да, но трябва да увелича движението, пък аз нещо с това не се справям. На йога се записах, защото не мога от първия път да се запиша на кардио тае бо и да пукна на тепиха от сърдечен удар и задух едновременно  Crazy
Виж целия пост
# 2
записвам се в темата. срам ме е да кажа колко кила сьм. обаче ще гледам да докладвам всеки ден какво съм яла, белки почна от неудобство да се ограничавам. на писна ми съм казала колко кила съм
Виж целия пост
# 3
Жени, аз съм 60 кила  Embarassed
Мога ли и аз да се явавам всеки ден на отчет к`во ям и по колко  newsm78
Искам да стана 55- 56кг  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
И аз съм в отбора  Peace
Ама ме е срам да кажа колко кг. съм....
На зелева супа съм от вчера, откачам от глад...
Виж целия пост
# 5
Жени, аз съм 60 кила  Embarassed
Мога ли и аз да се явавам всеки ден на отчет к`во ям и по колко  newsm78
Искам да стана 55- 56кг  Crossing Arms
Ако паднещ на 59 - духваш в друга тема , разбрано  Peace

Матакосмата , няма да издам , ще кажем кг. ти , когато намалеят  Wink

**** , за какви кг. говорим , щом дори ни е срам да ги споделим

Ще взема да преименувам темата на
- за мами над 70 кг.  ooooh!


Виж целия пост
# 6
Ето ме и мен. от 48 кг сега съм 70. Имам чувството, че никога няма да си върна предишната фигура. преди ми се е случвало да пазя диети. Сваляла съм по 10-ина кг. Ама сега тези 22 ми се струват мнооооожко От днес съм на зелевата супа и не зная как ще издържа още 6 дни. Към 4 следобед спрях да я ям и предпочетох да си легна гладна. Сега ще видим гладна кокошка просо сънува ли?
Ама и аз като вас съм се заинатила и се надявам да постигна нещо. Стискам палци на всички.
Виж целия пост
# 7
Ей, значи и аз отговарям на критериите... Simple Smile
Преди няколко дена почнах разделно аз и никакво ядене след 7. Иначе от data.bg си свалих почти всичко, много се запалих, правя от дъжд на вятър я упражнения за корем, я някой кючек, че нали и кючеклийски упражнения има  Wink И плуване 2-3 пъти в седмицата. Само дето последните 3 седмици само един път ходих... Направо ме е срам!

Айде, успех на всички!!!
Виж целия пост
# 8
такааааааааааааа. качих се на кантара. 84,2 при ръст 165 Sickказвам ви го са да знаете кви тежки случаи има. на 28 бях 55 кила. пусти немски вурстчета и биричка...........не съм раждала, ама като се появи алекс baby_neutral бях 73 кила. за 7 месеца без малко съм качила демек 11 килограма #Cussing outналитам на шоколади като ламя, а преди не си падах по сладко.
така че ако не смъкна, поне ще взема приза мисис пухчо bowuu
Виж целия пост
# 9
И аз се записвам в темата-от 50кг.  сега съм 70кг.  Днес реших да не ям нищо друго освен една ябълка и един банан, но към 18часа не можах да издържа и се натъпках с луканка и много хляб, ужас, но и утре е ден.  От утре започвам по-сериозно-дано да издържа до 22часа и да успея да си легна така да се каже малко гладна! 
Виж целия пост
# 10
Ха ,ето ме и мен в отбора,аз съм 67...бях 73,600.На Нисковъгл. съм.не става с тази диета бързо,но се надявам да е стабилно,4е от йо-йо ефекти до гуша ми е дошло. А и аз си имам издънки ,не съм съвсем стриктна,оба4е като съм- не забравям да си го кажа! Преди 5 години бях 55-6,и много си се харесвах,сега целта ми е пак 55,оба4е....за тези 5 год, нали съм "пораснала",и мисля като наблюдавам как се вдижат нещата,4е когато стана пак 55,няма да изглеждам както тогава....Даже не знам как ще изглеждам...тази мисъл ме споходи днес,когато и аз реших да си измеря със сантиметър4ето мерките. Направо онемях от свинският резултат..Само гледайте:
    Преди-55 кила :                   Сега на 67 кила:   /със слабите сърца,да пият преди това валидол/
Т-64                                Т- 82
Х-94                                Х- 109
Цици- 100                       Цици - 103  
И двата резултата са след 2 раждания,така,4е това не минава за оправдание...Единствената разлика е,4е тогава съм била на 38,а сега съм на 43  Схващате ли къде е ку4ето зарито?
И в този ред на мисли...след като си излях душата...как ще стана пак както преди?За годините-няма как..ама ме4таните мерки..?  И там ми е мъката мили мой...Да не говорим,4е ми се иска малко по бързи4ко да се задвижа с това сваляне,ей го април-2 рожденни дни имаме,пролетта идва..а тук става горещо много бързо...не искам пак сланини да треса и да се 4удя с коя блузка по широ4ка да се  появявям.Поне ходя да спортувам..Плувам,и преди това на машините  се кикер4а,на кростренажора,на едно кулило,и на една пъте4ка...Правя и сауна,ама от нея не се слабее..Така,4е приемам вякакви идеи....имам предвид как да направя мерките както преди..
  По отношение на Новата ни теми4ка: Много и се радвам, и хи4 не смятам,4е трябва да се срамувате да си казвате килцата,или мерките... Нали затова сме тук,за да знаем къде сме и на къде вървим...Хай успех на вси4ки,пак ще намина..  bouquet
Виж целия пост
# 11
Айде да не ви отегчавам ... редактирам !  Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Цитат
Аз зная , че ще отслабна и , че отново ще нося предишните си дрехи .
Важното и вие да си повярвате .
Визуализирам си се с чехлички на висок ток , панталонките , шоколадов тен и къдрици поклащащи се над дупето !

Айде , успех !


И аз зная , че ще отслабна , някакви си 20 кг. отгоре , ще изчезнат яко дим , ... щом съм го решила   Wink
При мен е само шоколадовия тен , но искам август , като се излежавам на плажа , детето да не се срамува от мен , нито пък съпругът ми ... до август ще изглеждам супер ...
и това е , защото вече няма да се самозалъгвам ...
изглеждам зле , кг. ми тежат , не се харесвам  Crossing Arms

И от мен успех
Аз ще успея , надявам се и вие  Peace
Виж целия пост
# 13
То и аз се надявам да поослабна...Уж днес не съм яла много, но утре...
На моменти освирепявам от глад...
Успех на всички! И на себе си го пожелавам...
Виж целия пост
# 14
Чакай и аз да се запиша при вас, да не вземете да забравите, че и аз се мъча с някакви си там 10-12 килограма.  Joy hahaha Joy
Но така съм се заинатила да ги сваля, че ще го направя, сигурна съм.
От средата на декември досега съм успяла да сваля 5 килограма (не питайте от какво - и аз не разбрах как стана! newsm78 #Crazy). Така че  - продължавам с вас.

За протокола - 65 килограма съм в момента, а бях 51-52. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия