Какво си слагате на шкафовете в хола за украса?

  • 2 681
  • 36
За секциите имам предвид, ама нали не всички им викат секции сега newsm78
Имам едни рафтчета и един шкаф, на които все не мога да им намеря нещо подходящо - хем да не е банално (вазичка ...), хем да не е кичовско. Трудно се намира баланса. То тикви слагах (оранжеви, че отстрани има една оранжева камина), то разни плетени топки, но все не мога да се спря на нещо подходящо. Ето за какво иде реч при нас:
http://i118.photobucket.com/albums/o98/galia_gtsp/Razni/DSC00242.jpg
Май ще трябва да се заровя в магазини като Генезис и Крео и да купя нещо от типа 'една серия'  Thinking
Дайте ваши идеи, и снимки ако може  Flutter
Виж целия пост
# 1
аз имам снимки и една много готина ваза  - уж не масово производтство, но съм я виждала на 2-3 места  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Нямам шкафове в хола.
Виж целия пост
# 3
Нямам шкафове в хола.
рафтове, секцийка, скрин?
Виж целия пост
# 4
Нищо - шкаф за телевизора само, маса и камина.
Виж целия пост
# 5
книги, една бронзова пластика, книги.
Виж целия пост
# 6
Книги, книги и пак книги. Двете ни любими игри - скрабъл и маджонг и речници /правописни, тълковни/, кратка енциклопедия, няколко произведения на изкуството - дело на децата, няколко стойностни статуетки /3 бр./ и това е. Предпочитам дребните прахосъбирачки да са зад вратичка.
Виж целия пост
# 7
Книги, книги и пак книги.
И при нас е така.
Виж целия пост
# 8
Шкафове нямам -  имам старинен бюфет и библиотека.
На видимо място имам книги, статуетки, картини, свещници, вази с цветя, снимки, саксии с висящи цветя, пепелници (не за декорация, а за употреба).
Виж целия пост
# 9
и аз си търся нещо интересно, ето това беше доскоро: http://images13.snimka.bg/002244323.jpg
Виж целия пост
# 10
Книги, книги...
Виж целия пост
# 11
Свещички, свещници, вази с цветя, книги, рамки със снимки, слончета....абе, много неща - само праха да го бърше някой друг!
Виж целия пост
# 12
Вази, купи, книги, разни керамични фигурки, свещници....абе все неща дето събират прахоляци Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Книги и снимки.
Виж целия пост
# 14

Разбира се, и снимки  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия