ПРОТЕИНОВА 5 ДНЕВНА ДИЕТА

  • 8 566
  • 27
Здравейте мацки   Hug   bouquet

Търсих във форума но не намерих нищо  Cry

Въпроса е пробвали ли сте това :  newsm78

"ПРОТЕИНОВА 5 ДНЕВНА ДИЕТА

5x5 и това е всичко. ????

Разбираемо е учудването ви, нима прочетохте всичко това за една глупост. 5x5 - и какво е това, за бога? Ами формула- проста, но ефективна: 5 дена по 5 дози по 30 грама протеин, разтворени в чаша вода(не мляко), не, не може обезмаслено, ами не- и сок не може, чиста вода. И стига с въпросите! Просто провери волята си и пробвай! Макар че изглежда просто и елементарно, това е доста ефикасен метод. Редукцията на теглото за 5 дена ще е между 3 и 5 килограма. А ефектът от обърнатия метаболизъм ще продължи с месеци. Стига вие да не се постараете и да почнете да поглъщате огромни количества храна. Е има и уловка- най-вероятно няма да успеете да издържите?! А може би ще успеете, не знам. Сега всичко е във ваши ръце и зависи само от вас."

Че... Някой да се е подлагал на това, да сподели как е било... резултати?  Thinking

Целувки  Heart Eyes  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 1
Айде бе момичета 17 са видели темата, 3 гласували и никой не казва ...  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 2
Е що за глупост е това ooooh!-възмутена съм не от това,че си пуснала анкетата и диетата, а че изобщо някой се навива на подобно тровене-прахчета протеини ииии голяма радост-голямо чудо Laughing.
Ами яж пилешки пържолки и яйца 5дни и ще имаш по-добър резултат, че и черния ти дроб ще е къде-къде по-читав, отколкото с тез прахчета

Виж целия пост
# 3
5 дена по 5 дози по 30 грама протеин, разтворени в чаша вода.

Е има и уловка- най-вероятно няма да успеете да издържите?!

 Mr. Green

Може да издържаме на много повече, уверявам те, но НЕ и на тези химии  Whistling

Е що за глупост е това ooooh!-възмутена съм не от това,че си пуснала анкетата и диетата, а че изобщо някой се навива на подобно тровене-прахчета протеини ииии голяма радост-голямо чудо Laughing.
Ами яж пилешки пържолки и яйца 5 дни и ще имаш по-добър резултат, че и черния ти дроб ще е къде-къде по-читав, отколкото с тез прахчета



Подкрепям съфорумката  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз не съм била ! За диетата не са мои думи а съм го взела от http://www.fitnes-bg.com . Една позната ми каза че смята да започва а аз не бях чула нищо по въпроса ! Извинявам се ако не е било правилно да искам  мнение на някой по-запознат Sad
не ме линчуваите нова съм Praynig
Виж целия пост
# 5
Ооооо,Тонито и Миранди те набараха  smile3508
Моите съболезнования bskbs newsm62
Обаче аз те подкрепям,не им се давай newsm10
Виж целия пост
# 6
Аз не съм била ! За диетата не са мои думи а съм го взела от http://www.fitnes-bg.com . Една позната ми каза че смята да започва а аз не бях чула нищо по въпроса ! Извинявам се ако не е било правилно да искам  мнение на някой по-запознат Sad
не ме линчуваите нова съм Praynig

Няма няма  Hug  bouquet Hug Изборът и решението за диетата си е лично твой - успех  Peace

Ооооо,Тонито и Миранди те набараха  smile3508
Моите съболезнования bskbs newsm62
Обаче аз те подкрепям,не им се давай newsm10

Поцееее  Flutter  хадиии без бой  bowuu
Виж целия пост
# 7
Не съм я правила, но мисля, че няма и да я направя някога Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Аз не съм била ! За диетата не са мои думи а съм го взела от http://www.fitnes-bg.com . Една позната ми каза че смята да започва а аз не бях чула нищо по въпроса ! Извинявам се ако не е било правилно да искам  мнение на някой по-запознат Sad
не ме линчуваите нова съм Praynig

Няма няма  Hug  bouquet Hug Изборът и решението за диетата си е лично твой - успех  Peace

Ооооо,Тонито и Миранди те набараха  smile3508


Моите съболезнования bskbs newsm62
Обаче аз те подкрепям,не им се давай newsm10

Поцееее  Flutter  хадиии без бой  bowuu

Че аз за бой ,дума не казвам newsm17
Виж целия пост
# 9
Че аз за бой ,дума не казвам newsm17

Шегичка  Wink Wink Wink

Няма повече спам, успех на авторката на темата още веднъж,  Peace но аз да кажа мислете с какво се храните и какви други допълнителни вещества/хапчета и т.н. приемате - разумно  Wink
Виж целия пост
# 10
Аз съм на нея днеска ми е 1 ден ! така ще съм до петък някъде и ще кажа резултат... и няма нищо вредно !
Виж целия пост
# 11

Няма няма  Hug  bouquet Hug Изборът и решението за диетата си е лично твой - успех  Peace


 Hug     bouquet

Не е за мен миличка а за една дундолина в Америка, на която фитнес тренера и казал да я почва ...  Sad А е 55 кг. завалийката  Shocked
Виж целия пост
# 12

Няма няма  Hug  bouquet Hug Изборът и решението за диетата си е лично твой - успех  Peace


 Hug     bouquet

Не е за мен миличка а за една дундолина в Америка, на която фитнес тренера и казал да я почва ...  Sad А е 55 кг. завалийката  Shocked

Кажи, че е сбъркала психиатъра с диетолога (извинявам се за мнението ми, но не мога да се сдържа да не го кажа  ooooh!)... може да и предадеш, че няма да е зле само и единствено да поспортува мъничко и оттам ще свали малко тегло или да се заеме с лека пречистваща диета на плодове или друго примерно...  Twisted Evil

Ехххх еххххх ехххххх ехххххххх  ooooh!
Виж целия пост
# 13
Аз съм на нея днеска ми е 1 ден ! така ще съм до петък някъде и ще кажа резултат... и няма нищо вредно !

Ами ти на какви кг. си чисто любопитство  newsm78
Виж целия пост
# 14
протеините девер ми ги пие (мегамас) за да натрупа маса и си се храни нормално колкото и ние! каза,4е не му се яде след шейка, но се тъп4е, той иска да слага  килца ,не да сваля де!и прави фитнес 3 пъти! не знам как протеините на прах по 50 гр са 200кал (ако не греша) по 5 пъти на ден ве4е са 1000 кал (мегамас4000)-добре ли е сметката? има ли резултат? ама има доста химия , верно е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия