Спешна нужда от съвет за чистене на латекс

  • 7 213
  • 9
Здравейте!
Имам спешна нужда от съвет, как да почистя стената. Тя е с латекс, но направих една беля и се получи голямо петно. Опитах се да почистя стената, тъй като имаше налепи от сажди заради печката с която се отопляваме. Досега винаги съм ги изчиствала с вода и малко сапун. Този път се получи едно размазано сивкаво петно върху стената, което не мога да почистя по никакъв начин. Моля дайте ми съвет, незнам какво да направя.
Виж целия пост
# 1
Пребоядисай Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Вземи Доместос, той е много силен и агресивен, но помага.
На мен ми е гаден, мирише на белина, насълзяват ми се очите, но като се налага ...
Виж целия пост
# 3
Дори и да изчистиш петното,то ще си остане,защото изчистеното място ще е по светло от останалата стена.
Пробвай ако искаш с един моп потопен във вода с някакъв почистващ препарат,ама ще се наложи да минеш цялата стена,за да не остава петно.
Успех Peace
Виж целия пост
# 4
с белина Peaceизпробвано е
Виж целия пост
# 5
Вземи Доместос, той е много силен и агресивен, но помага.
На мен ми е гаден, мирише на белина, насълзяват ми се очите, но като се налага ...
аз за тази цел използвах Мистър пропър (това имах под ръка) и свърши чудесна работа!
Виж целия пост
# 6
а не остава ли петно от белината, мистър пропъра или доместоса? питам, защото и аз разлях малко кафе в коридора и има едно петно, което много ме дразни, но мислехме, че пребоядисването е единственият вариант!
Виж целия пост
# 7
Ами аз съм 4истила петна от мухъл върху жълт латекс и не става на петна нито се маха цвета Peace
Виж целия пост
# 8
а не остава ли петно от белината, мистър пропъра или доместоса? питам, защото и аз разлях малко кафе в коридора и има едно петно, което много ме дразни, но мислехме, че пребоядисването е единственият вариант!
Завис от латекса според мен, има миещ се, а и цвета е от значение коло ще личи изтърканото.
Все пак, все едно дали ще е петно от кафе или избеляло от търкане с препарат.
Пък има шанс и да се почисти перфектно Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Завис от латекса според мен, има миещ се, а и цвета е от значение коло ще личи изтърканото.
Все пак, все едно дали ще е петно от кафе или избеляло от търкане с препарат.
Пък има шанс и да се почисти перфектно Simple Smile

 hahaha може би си заслужава да се поеме рискът  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия