Дали има парфюм с аромат на липа?

  • 15 952
  • 83
Днес ,минавайки по една улица с много липи,които ухаеха много приятно ми мина  през главата мисълта,че искам да си купя парфюм с аромат на липа.Ако някой знае име на такъв парфюм или дезодорантще го помоля да пише.
Виж целия пост
# 1
ха интересна тема.ще я следя.и аз харесвам аромата на липа.
Виж целия пост
# 2
И аз се чудих това тези дни,обожавам този аромат  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
 Oha! и аз също ,ще следя...
Виж целия пост
# 4
Ето няколко парфюма, в състава на които, според описанието им, има липа:

Lacoste for Women



Ralph на Ralph Lauren




Beautiful Sheer на Estée Lauder



True Star Gold на Tommy Hilfiger





Нямам обаче лични впечатления от нито един от тези парфюми, така че нямам представа колко се усеща липата.

Виж целия пост
# 5
А на фрезии  Blush
Виж целия пост
# 6

Дуци, страшно много парфюми са с фрезия в състава си - излезнаха ми 215 резултата Crazy

Но не мога да прехвърля тук страницата с търсенето.
Наименованието на английски език на фрезията е freesia, а сайтът с описанието на парфюмите - ето този:

http://www.osmoz.com/index_menu.asp

Но, ако искаш компетентно и по-конкретно мнение, в ето този форум има хора, които могат да ти направят страхотно описание на парфюмите и да ти дадат отлични препоръки:

http://forum.cosmeticsclub.org/forum/index.php
Виж целия пост
# 7
Kissing Heart


Ей това ще ходя да помириша днес Simple Smile На Пако Рабан - POUR ELLE.
Виж целия пост
# 8
А дали бихме могли сами да си направим - ако се продава етерично масло от липа и няколко капки се разтворят в базисно масло? Това обаче е само предположение-предложение Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Май няма да намерим липов парфюм  smile3514
Виж целия пост
# 10
Виждам,че има интерес към темата.Дано попаднем на съфорумки,които притежават такъв парфюм или дезодорант,та да споделят.
Виж целия пост
# 11
И аз искам липа или фрезия  Sad
Виж целия пост
# 12
Ау, ходих да мириша този на Пако Рабан, много е тежък и гаден, изобщо не ми мирише на фрезия Shocked
Ще пробвам с другите, въпреки, че не съм ги виждала в БГ Crazy
Виж целия пост
# 13
има:))))Аз ползвам вече 3-та опаковка-парфюма е на армани и се казва acqua di Gio-страхотен е мирише си 1:1 с липите.Много си го харесвам:)
Виж целия пост
# 14
има:))))Аз ползвам вече 3-та опаковка-парфюма е на армани и се казва acqua di Gio-страхотен е мирише си 1:1 с липите.Много си го харесвам:)
Изобщо не ми мирише на липа  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия