Въпрос за дренажа на климатика

  • 633
  • 3
Това лято сме за 1-ва година с климатик и имам следния проблем. Когато го монтираха дренажа трябваше да го направят мах да не капе по главите на живущите. Е, обаче те така са го центрирали, че пада точно върху входната изтривалка. Съответно хората от входа се сърдят и аз съм съгласна, че не е много приятно.

Имам ли право да им се обадя и да искам да преместят дренажната тръбичка. Има ли някакви други решения, понеже сме на среден етаж, не си представям как да я заведем тази тръбичка до земята. Питах монтажниците, но единственото, което ми предложиха е да я оставят да виси в мивката.
Виж целия пост
# 1
Обади им се,на нашия има закрепено маркуче,те го поставиха,така че капе извън терасата,те ще преценят Peace
Виж целия пост
# 2
При нас на единия климатик пуснаха дълъг маркуч чак до земята. На втория етаж сме!
Виж целия пост
# 3
Моите климатици са на терасите и нямям такъв проблем, но виждам на съседите тръбичките  са вкарани във водосточните тръби.
Викай ги и бъди настоятелна.
Нещо много се дърпат за тоя дренаж. С голям зор ги накарах да ми сложат тръба за да не капе направо върху плочките на терасата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия