да ви питам нещо за синузита...

  • 956
  • 3
миналата година за пръв път имах проблем със синузита-снимката показа проблем в долните синуси.тогава се оправих,но от едно известно време ме боли половината глава.трудно ми е да определя болката-понякога отива към ухото,понякога под окото /на синуса/.ходих на УНГ и ми каза ,че нямам синузит.това го установи,като ми погледна в носа.та въпросът ми е възможно ли е така да се види нещо в синусите и възможно ли е например да събирам гной там,но да нямам секрети от носа.защото освен главоболието нямам други оплаквания...
Виж целия пост
# 1
ходих на УНГ и ми каза ,че нямам синузит.това го установи,като ми погледна в носа.

И на мене така един УНГ ми погледна и ме пита дали имам синузит - тогава не знаех, че имам. После лекарят който ме беше пратил при това УНГ, ме прати в болница, направиха ми снимка и секрет и установиха, че имам синузит. Много бях зле и с години не можех да се оправя.
Та от това си правя извод, че явно не се вижда просто като ти погледне в носа и ще си позволя да те посъветвам като неспециалист, но доста изпатил, да отидеш на друг УНГ.
Виж целия пост
# 2
а ти имаше ли някакви симптоми?аз се чудя дали направо да не си направя снимка,но съвсем скоро си правих на врата и не знам дали няма да стане много често снимането...
Виж целия пост
# 3
Имах симптоми като при настинка - даже не ме болеше глава, но много хрема и кашлица, и ме тъпкаха с антибиотици и не ми минаваше - първо мислеха, че имам пневмония, после даже ми правиха манту. Когато влезнах в болницата имах постоянно температура 37.2.
Но симптомите са много различни, не се води по моите, просто ако попаднеш на неподходящ доктор малко вероятно да ти помогне, та затова, за съжаление не знам кой да ти препоръчам, отдавна не съм ходила на УНГ-та.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия